Зміст

1. Вступ

2. Розділ 1: Історія виникнення зачіски «Боб-каре»

3.Розділ 2: Варіанти стрижки «Боб-каре»

4. Розділ 3: Схеми стрижки «Боб-каре»

5. Розділ 4: Варіанти вкладання стрижки «Боб-каре» з фото

6. Література

Вступ

Даний вид зачіски в світі дуже популярний і стрижка боб-каре ось вже десятиліття не втрачає своєї популярності серед жінок.Чим можна пояснити популярність настільки довгі роки? А тим, що вона універсальна і підходить практично для будь-якого будови обличчя і типу волосся. Спочатку своєї появи боб каре передбачалося робити тільки на рівні волосся, а довжина не повинна бути нижче підборіддя, але час іде і все змінюється, а 21 століття дав новий поштовх у її розвитку. Відомо, що не всі дівчата віддають перевагу і навіть наважуються робити короткі стрижки, але з іншого боку саме вона може виділити з сірої маси, ту єдину, що реш
Боб каре або його варіант на ніжці це та стрижка, яка буде актуальна завжди. Чим же боб заслужив таку любов?
По-перше, універсальність. Боб каре підходить для будь-якого типу волосся, тонких, товстих, кучерявих і прямих.
По-друге, безліч варіацій. На основі боба можна створити абсолютно різні, несхожі один на одного образи.
По-третє, така жіночі стрижки здатні підкреслити достоїнства обличчя і приховати його недоліки. А, значить, підходить абсолютно до будь-якій формі вилиць, щік, носа і чола.
По-четверте, практичність. Боб вимагає небагато зусиль при укладанні, а, отже, економить час. Та й у трохи розпатланому вигляді, виглядає дуже природно і гармонійно.
Існують різноманітні варіанти стрижки боб каре. Але кожен з них вимагає регулярної (4-6 тижнів) коригування у майстра.


Розділ 1. Історія зачіски «Боб-каре»

Ера 1920-х років привнесла свій неповторний шарм і оригінальні напрямки в стилі зачісок і укладок. У 2014 популярне хвилясте укладання зачіски боб-каре знайшло своє друге народження і завдяки ще більш виразною текстурою укладання виглядають привабливо, спокусливо і сексуально. Ні для кого не є новиною той факт, що 20-ті роки мали значний вплив на індустрію моди і стилю. Починаючи з аксесуарів, одягу, і закінчуючи яскравим вишневим макіяжем губ, виразними довгими віями і ефектними зачісками. В очікуванні рімейку картини «Великий Гетсбі», світ моди зачісок знову натхненний 20-ми, популяризуючи стильні зачіски та вбрання тих часів.
Хвилястий боб-каре 1920-х років - характерний образ зачіски епохи, який надихнув стилістів на створення сучасних варіацій укладання. В 2014 ми бачимо зачіску оновленою, більш текстурованою і сексуальною.
Зачіска хвилястий боб-каре в стилі 20-х міцно увійшла в лави модних тенденцій 2014 завдяки творам модних дизайнерів і модних показів сезону. Було представлено кілька варіантів цього укладання, що дозволяє визначити напрямок на тенденцію, і при цьому вибрати спосіб на свій смак і стиль.
Зачіска хвилястий боб-каре в стилі 20-х вимагає ретельно витриманих деталей у створенні, щоб передати настрій і ауру епохи. Доповніть зачіску відповідним нарядом, щоб створити цілісний образ і не упустити нічого в дрібницях.
Хвилястий боб-каре в стилі 20-х: як все починалося…
Коли танцівниця Ірен Кастл з'явилася зі своєю зачіскою хвилястий боб на початку 20-х років, її проголосили незалежною, сміливою, яскравою жінкою. І все завдяки цьому сміливому укладанню. Боб-каре Ірен Кастл було дуже відомим. Це була стрижка каре на пряме волосся, які йшли хвилями від лінії вух і до кінчиків. Зачіска була злегка скуйовдженою.
Скотт Фітцджеральд написав історію під назвою Bernice Bobs Her Hair, після якої Коко Шанель зробила свою фірмову зачіску. Це було незадовго до появи стилю легковажних дівчат 20-х років, які визначилися в стилі десятиліття. У більшості випадків стрижка 20-х асоціюється з коротким каре і характерним завитком замість чубчика. Завиток може бути довгим або коротким. Довгий локон досягає щоки, а короткий покладений на лобі.
Як тільки пішла ера легковажних дівчат 20-х, втратила свою чарівність ця зачіска. Стрижка боб-каре втратила свою популярність до 60-х років.
Сучасна зачіска боб-каре з хвилямиТой, хто стверджує, що історія циклічна, і все старе колись стає новим, буде абсолютно прав. В цьому році ми бачимо повернення хвилястого боб-каре на модних подіумах сезону. В основі зачіски лежить трохи змінена стрижка, спостерігається новий варіант укладання і зміна стилю доповнює образ гардеробу.
Модна тенденція стає дійсно модною і набирає цінність, коли сходить з модних подіумів і її можна побачити в повсякденному житті. Так сталося і з цієї укладанням. Модель Арізона Мьюз стала неофіційним посланником зачіски хвилястий боб-каре в народі. Арізона спробувала всі варіанти модного укладання - від каре боб-модерн в стилі 60-х - до цієї текстурованої зачіски з хвилями. Для цього у неї ідеальна стрижка-база середньої довжини, що дозволяє стилістів-перукарів творити свої шедеври.

Арізона була сфотографована на вулицях Парижа з укладанням каре хвилями. Вона застосувала сучасний підхід до укладання зачіски і зробила її недбалої і летить. Зачіска виглядає ідеальною для повсякденного образу в стилі casual. Стиль чітко простежується, хоча і не такий структурований, як в оригіналі. Ви можете спробувати такий варіант укладання каре хвилями для створення повсякденного образу.


Розділ 2: Варіанти стрижки «Боб-каре»

Боб - стрижка на основі каре. Вона також характеризується переважно середньою довжиною волосся і може мати чубок. Істотною відмінністю боба від каре є значний обсяг цієї стрижки на потилиці, якого досягають, выстригая так звану ніжку. Така зачіска, як правило, повністю відкриває шию ззаду. В ряді варіантів боба волосся на потилиці можуть підголювати.

Боб також відрізняється від каре відсутністю чіткого проділу. У цій зачісці волосся рівномірно розподіляються по голові від маківки, не розпадаючись на частині. Добре виконана стрижка потребує мінімальної укладки. Досить просто вимити голову і висушити волосся феном, задавши бажаний напрямок гребінцем.

Баб-каре - проміжний варіант стрижки, в якому значний прикореневій обсяг, що досягається градуюванням, поєднується з характерною для каре формою і наявністю проділу. Боб настільки ж різноманітний, як і каре. Існують укорочені варіанти цієї зачіски, залишають відкритими вуха. Подовжений боб часто характеризується прямими пасмами в особи, що доходять до плечей. Особливо популярні асиметричні варіанти цієї стрижки, які дозволяють приховати недоліки обличчя і підкреслити достоїнства.

Варіанти стрижок боб каре:

Класичний боб з рівними контурамиКласичний боб має рівно окреслені контури довжиною до середини вух або злегка подовжений. Такий варіант добре виглядає на прямому волоссі. Густота і товщина волосини при цьому значення не мають.

Боб каре з м'якими контурами 

Форма більш вільна, ніж в класичному. Образ при цьому виходить дуже м'яким і жіночним.

Боб каре з видовженими передніми пасмами 

Акцент робиться на розташовані пасма біля обличчя. Вони можуть бути як злегка видовженими, так і дуже довгим. Лінія зрізу при цьому повинна бути м'якою. Тобто між потилицею і скроневої зоною стрижки повинен бути плавний перехід.

Боб каре асиметрія

Жіночі стрижки з асиметричним бобом можуть дозволити собі відчайдушні натури, здатні на сміливі експерименти. Особливість зачіски в тому, що пасма зрізаються на різній довжині, спереду і ззаду. Доповнити образ допоможе чубчик, але тільки така ж асиметрична або рвана.
Варто врахувати, що асиметрично створену стрижку можна носити тільки на ідеально рівному волоссі. 

Боб каре з косим чубчиком

Самий модний і затребуваний варіант стрижки. Чубчик зрізається з косою, плавно переходячи в основну стрижку. Популярність свою зачіска отримала завдяки тому, що підходить до всіх типів особи. Вдало приховуючи всі недоліки і кути.
Носити її можна як в ідеально укладеному варіанті, так і злегка розпатланою.

Боб каре на ніжці 

Боб каре на ніжці, як і боб цілком, має безліч варіантів. Незмінним атрибутом залишається відкрита потилиця і довжина вистриженного миска (ніжки).Такі жіночі стрижки підходять не тільки для всіх форм обличчя, але і будь-якій фігурі. Тендітним і струнким дівчатам можна робити коротке каре на ніжці. А ось повним більше підійдуть подовжені пасма, до середини шиї.

Характеристики работы

Реферат

Количество страниц: 13

Бесплатная работа

Закрыть

Женская стрижка боб-каре

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.