Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 52

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ПЛАН

ВСТУП 3

РОЗДІЛ 1. ВИКОНАННЯ ЗАЧІСКИ 5

1. Правила вибору зачіски. Характеристика моделі 5

2. Організація робочого місця 9

3. Опис технологічного процесу виконання роботи 12

4. Устаткування, інструменти та приладдя, що застосовуються при виконанні даної роботи 13

5. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи 16

6. Перукарська білизна, що необхідна при виконанні роботи 19

7. Техніка безпеки при виконанні даної роботи 21

РОЗДІЛ 2. ВИКОНАННЯ ГІГІЄНІЧНОГО ТА ДЕКОРАТИВНОГО МАНІКЮРУ У ВІДПОВІДНОСТІ ДО СТВОРЕНОГО ОБРАЗУ 26

1. Правила вибору манікюру та особливості його виконання 26

2. Інструменти та приладдя, що необхідні для виконання роботи 28

3. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи 32

4. Опис технологічного процесу виконання роботи 35

5. Техніка безпеки при виконанні даної роботи 37

РОЗДІЛ 3. ДОДАТКИ 40

1. Зображення (кольорова фотографія) зачіски та манікюру моделі 40

2. Інструкційна картка 42

3. Сучасні досягнення в даній галузі 45

РОЗДІЛ 4. РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА 50

ВСТУП

Зачіска — спосіб впорядкування волосся на голові людини, що передбачає його вкорочення, укладання, фарбування в певному стилі, а в деяких випадках — застосування спеціальних предметів або хімічних речовин. Є одним з найбільш ранніх надбань людської культури та, одночасно, засобом гігієни. В сучасному світі зачіска є одним з основних елементів моди.

Всі зачіски умовно діляться на дві групи: побутові та видовищні. Видовищні зачіски призначаються для виступів у театрі, а також можуть бути частиною карнавального костюма. Одним із найпоширеніших видів видовищних зачісок є історичні зачіски, які використовують у театрі чи в кінематографі у постановці історичних фільмів.

Побутові зачіски поділяються на повсякденні і урочисті. В свою чергу ці дві групи мають багато підвидів, але такий поділ досить умовний, бо одну і ту саму зачіску одна дівчина може використовувати як повсякденну, а інша – як святкову.

На вибір та форму зачіски впливають національні та релігійні традиції, соціальний статус людини, її особисті уподобання, а також фізичні особливості.

Виконана і описана тут зачіска відноситься до вечірніх зачісок. Вечірня зачіска повинна, в першу чергу, підкреслювати жіночність і чарівність, адже у святковій вечірній атмосфері треба намагатися максимально яскраво проявити жіночу привабливість.

Вечірня зачіска буде особливо ошатною й привабливою, якщо в ній будуть переважати хвилясті лінії. Подібні зачіски найбільш жіночні і привабливі. Тому потрібно у вечірній зачісці виконувати якомога більше таких елементів як, локони, хвилі, завитки і фестони.

Обов’язково зачіска має відповідати фігурі і формі обличчя, якщо є якісь недоліки, то їх можна скоректувати зачіскою. Кожну зачіску моделюють за принципами художнього конструювання, кожна зачіска має композицію.

Кажуть, справжню леді можна впізнати за виглядом її рук. Саме руки видають соціальний статус, рід занять і вік жінки. Це візитна картка жінки, тому нігті завжди повинні виглядати ідеально. Правильно підібраний спосіб манікюру є запорукою того, що і руки і нігті будуть мати привабливий зовнішній вигляд та мати індивідуальний стиль.

Манікюр - одна з найдавніших косметичних послуг. Ще у Стародавньому Єгипті використовували спеціальні засоби догляду за руками, ногами й нігтями: спеціальне приладдя, інструменти, притирання, креми, полірувальні порошки. Цариця Єгипту Клеопатра використовувала хну для фарбування своїх довгих нігтів у теракотовий колір.

Довгий час манікюр був доступний заможним людям, він був візитною карткою їх приналежності до вищих шарів суспільства. Зараз манікюр доступний кожному, і будь-яка жінка може виділити час для цієї процедури.

Манікюр є найпопулярнішою гігієнічною процедурою з догляду за руками. Існує декілька видів сучасного манікюру, які визначають за основними способами технології: за способом розм'якшення кутикули -- «сухий» чи «мокрий»; за способом видалення -- обрізаний чи необрізаний; за віковою ознакою (дитячий); за статевою ознакою (чоловічий, жіночий). Також розрізняють манікюр за програмою виконання: міні манікюр, базисний манікюр, манікюр де люкс, супутній манікюр.

Манікюр повинен відповідати загальному стилю одягу, зачіски та макіяжу. Якщо ж це правило не буде витримуватися, то навіть найкращий манікюр буде виглядати як зразок безглуздості і несмаку.

Закрыть

Вечерняя прическа с искусственным объемом и локонами

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.