Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 44

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ПЛАН

ВСТУП 3

РОЗДІЛ 1. ВИКОНАННЯ ЗАЧІСКИ 5

1. Правила вибору зачіски. Характеристика моделі 5

2. Організація робочого місця 8

3. Опис технологічного процесу виконання роботи 12

4. Устаткування, інструменти та приладдя, що застосовуються при виконанні даної роботи 14

5. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи 17

6. Перукарська білизна, що необхідна при виконанні роботи 19

7. Техніка безпеки при виконанні даної роботи 21

РОЗДІЛ 2. ВИКОНАННЯ ГІГІЄНІЧНОГО ТА ДЕКОРАТИВНОГО МАНІКЮРУ У ВІДПОВІДНОСТІ СТВОРЕНОГО ОБРАЗУ 25

1. Правила вибору манікюру та особливості його виконання 25

2. Інструменти та приладдя, що необхідні для виконання роботи 28

3. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи. 30

4. Опис технологічного процесу при виконані даної роботи 33

5. Техніка безпеки при виконані даної роботи 34

РОЗДІЛ 3. ДОДАТКИ 36

1. Зображення (кольорова фотографія) зачіски та манікюру моделі 36

2. Інструкційна картка 38

3. Сучасні досягнення в даній галузі 41

РОЗДІЛ 4. РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА 44

ВСТУП

Перукар - одна з самих давно відомих і поважних професій. В народі кажуть, що зробити людину красивою можуть два майстри - один з них кравець, а другий - перукар. І це правильно, адже вдало підібрана зачіска, вмілий макіяж можуть не тільки змінити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, зробити її на певний час щасливою.

Волосся - прекрасний дар природи, природна прикраса зовнішності.

Будь-яку людину можна назвати симпатичною, якщо в неї гарне волосся і чарівна посмішка. А от повернути волоссю загублений блиск, шовковистість складно, тому краще із самого початку доглядати за ним правильно.

Кожна людина вдається до послуг перукаря сподіваючись, що він зробить їй вишукану зачіску, створить неповторний образ на основі професійних знань і вмінь, вимог сучасної моди, професійного досвіду та особистого смаку.

Створення красивої сучасної зачіски - справа непроста. Перукар-стиліст моделює загальну гармонію ліній з урахуванням індивідуальності кожної людини.

Кожне обличчя - загадка, і перукар повинен щоразу її розгадувати, знаходити єдність, гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини.

Роботи перукаря можна порівняти з творчістю художника. Ця професія належить до професії художнього типу. Люди у всі часи прагнули бути красивими, і тому професія перукаря завжди була досить престижною, такою вона залишається й нині.

Майстром перукарської справи може стати не кожний, тому вона вимагає від людини певних індивідуально-психологічних властивостей. Найбільше цей фах пасує людям комунікабельним, для яких спілкування з людьми не є обтяжливим, а приносить задоволення. Він має бути доброзичливим, витриманим, врівноваженим, уважним та акуратним.

Справжнього майстра відрізняє бездоганний художній смак, образне мислення, творчій підхід до своєї справи, вміння переконати клієнта.

Кожен перукар повинен знати:

Будову та властивості шкіри і волосся людини; основи санітарії та гігієни; склад та властивості матеріалів та парфумерно-косметичних засобів для виконання різних видів перукарських робіт, напрями розвитку світової моди в галузі перукарського мистецтва та декоративної косметики; основи кольорознавства; історію розвитку зачіски; норми та правила санітарії, охорони праці, гігієни, протипожежного захисту.

Перукар повинен уміти:

Виконувати послуги з миття та масаж голови, простір та класичні базові та сучасні модельні стрижки із застосуванням прогресивних методів та технологічних прийомів із урахуванням індивідуальних особливостей людини. Виконувати укладання волосся феном способом «бомбаж», «брошинг» та пальцями рук, гарячу завивку волосся локонами різних видів та хвилями із застосуванням прогресивних інструментів та способів, прості, модельні зачіски із використанням різних бігуді та з урахуванням індивідуальних особливостей людини. Виконувати смуги із холодного укладання волосся хвилями, хімічної завивки волосся різними способами із застосуванням як класичних так і прогресивних технологій.

Таким чином, перукарем може стати людина з творчою натурою і розвинутим естетичним смаком.

Закрыть

Вечерняя прическа с искусственным объемом и волной

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.