Создание вечерней прически обратного типа с волнами в сеточках

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 48

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

План

Вступ 2

Розділ 1. Виконання зачіски 4

1. Робоче місце перукаря та утримання його під час роботи. 4

2. Опис технологічного процесу виконання роботи. 7

3. Устаткування, інструменти, пристосування, що застосовуються під час виконання даної роботи. 9

4. Матеріали, що застосовуються під час виконання даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи. 12

5. Техніка безпеки при виконанні даної роботи. 18

6. Зображення (кольорове фото 20Х30) даної моделі в двох поворотах. 22

Розділ 2. Інструкційна картка 23

Розділ 3. Виконання макіяжу у відповідності до створеного образу. 24

1. Правила вибору макіяжу та особливості його використання. 24

2. Інструменти та приладдя, що необхідні для виконання роботи. 26

3. Матеріали, що необхідні для виконання роботи. 29

4. Опис технологічного процесу. 35

5. Техніка безпеки при виконанні макіжу. 38

6. Зображення (кольорове фото 20Х30) моделі з виконаним макіяжем 41

Розділ 4. Сучасні досягнення в даній галузі. 42

Роздiл 5. Рекомендована лiтература. 48

Вступ

Витоки перукарського мистецтва беруть свій початок з глибокої стародавності. Відомо, що вже за 2-3 тисячі років до нової ери нашим предкам було властиво прикрашати свою зовнішність зачісками. Проходили століття, поступово людина вносила в створювані нею предмети, у тому числі в зачіску, свої уявлення про красу, що відбивають і її індивідуальний смак, і загальний естетичний ідеал, властивий конкретній епосі. У різних народів сформувався свій стиль і певні традиції, пов'язані із природними умовами країни й положенням людини в суспільстві. Вивчення історії перукарського мистецтва має не тільки пізнавальний інтерес, але й практичну цінність, тому що деякі деталі можна використати й у цей час.

Волосся може бути символом ніжності, жіночності і чарівності жінок і символом могутності, мужності і сили чоловіків. За виглядом волосся визначають рівень культури, естетичного розвитку і смаку людини, її соціальний статус. Зачіска – це спосіб впорядкування волосся на голові людини, що передбачає його вкорочення, видалення, укладання, фарбування в певному стилі, а в деяких випадках - застосування спеціальних предметів чи хімічних речовин. Є одним із найбільш ранніх надбань людської культури та, одночасно засобом гігієни. В сучасному світі зачіска є одним з елементів моди.

Вечірній стиль у зачісках створюється, як сукупність декількох стилів. Зачіска може бути класичною і сучасною, волосся підібраним або таким, що вільно спадає, гладенько розчесаним або накрученим і тунірованим. Ознаками сучасної вечірньої зачіски стали легкість і швидкість виконання.

Сьогодні клієнти відмовляються від складних зачісок, а перукарі не пропонують складні нагромадження, вигадливе начісування, занадто сильне лакування волосся.

Перевагу надають комбінованому укладанню із сполученням пасом прямого і накрученого волосся, комбінація волосся, зібраного у “хвости”, різноманітним завиткам, плетінню.

Актуальним залишається стиль 40-х років минулого сторіччя з гофрованими пасмами, завитками та шиньйонами, народні мотиви. Домінують об'ємність, кучеряве, завите волосся, легкі, вільні, наближені до натуральних форми зачісок.

Вечірню зачіску можна створити мінімальним набором засобів і прийомів – підготувати волосся миттям шампунем для збільшення об'єму, спрей для об'єму, завершити укладання лаком сильної фіксації.

Важливість зачіски в зовнішньому вигляді жінки не можна недооцінювати. Наряд, туфлі, аксесуари та прикраси дозволяють представниці прекрасної статі створити неповторний образ, але саме зачіска робить цей образ завершеним і гармонійним.

Різні види зачісок для дівчат і жінок дозволяють згладити неправильні риси обличчя, підкреслити достоїнства представниці прекрасної статі і зробити менш помітними недоліки. Перед зміною іміджу або важливою подією, кожна жінка хоче знати, які бувають зачіски, і який варіант підійде саме їй.

Вечірні зачіски допомагають створити урочистий і святковий образ. Значення має формат вечірки і особисті переваги. Вечірня зачіска повиннаробити дівчину незабутньою. Тому для своєї моделі я підготувала зачіску, яка ідеально для неї підходить. Це вечірня зачіска зворотнього типу, з хвилями в сіточках. Зворотній тип – це зачіска зачесана назад. У нашому випадку це асиметричний хвіт, зачесаний на нижньо – потиличній зоні.

Закрыть

Создание вечерней прически обратного типа с волнами в сеточках

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.