Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 46

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

РОЗДІЛ 1. Виконання зачіски. 3

1. Правила вибору зачіски. 3

2. Організація робочого місця. 5

3. Опис технологічного процесу виконання роботи. 8

4. Устаткування, інструменти та пристосування, що застосовуються при виконанні даної роботи. 10

5. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи. 14

6. Перукарська білизна, що необхідна для виконання даної роботи. 18

7. Техніка безпеки при виконанні даної роботи. 19

РОЗДІЛ 2. Виконання макіяжу у відповідності до створнего образу. 25

1. Правила вибору макіяжу та особливості його виконання. 25

2. Інструменти та приладдя, що необхідні для виконання роботи. 27

3. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи. 30

4. Опис технологічного процесу виконання роботи. 39

5. Техніка безпеки при виконанні роботи макіяжу. 40

РОЗДІЛ 3. Додатки. 42

1. Фото зачіски та макіяжу. 42

2. Інструкційна картка 43

3. Сучасні досягнення в даній галузі 44

РОЗДІЛ 4. Рекомендована література. 47

1. Правила вибору зачіски.

Зачіска - це форма волосся, яка створюється за допомогою стрижки, укладки, завивки. Завдяки зачісці можна підкреслити привабливість обличчя і завуалювати деякі недоліки. Певний відбиток накладають на зачіску особисті смаки та індивідуальні погляди її власника. Сукупність цих понять визначає стиль людини.

Зачіска відбиває неповторні риси індивідуальності не лише людини, а і того майстра, який її створив. Це відбиток його смаку і поглядів, за допомогою зачіски можна приховати або підкреслювати особливості будови обличчя, певні ознаки статі, віку, національні риси. Зачіска разом з одягом створює єдиний гармонічний образ і тим самим відображає естетичні ідеали суспільства.

В даній роботі роботі зачіска виконана в святкому стилі. Сучасні святкові зачіски на середні волосся відрізняються різноманіттям видів, тому часом буває досить важко підібрати ідеальний варіант. На щастя, модні стилісти виділяють кілька основних параметрів, які здатні спростити вибір ідеального варіанту. До цих параметрів можна віднести:

 • форму особи;
 • тип і стан волосся;
 • основу під зачіску (стрижку);
 • характер заходу.
 • Святкові зачіски відрізняються ошатністю, вони прикрашають людину, підкреслюють її неповторність, мають ознаки піднесення, урочистості, святковості.

  Діапазон призначення святкових зачісок досить широкий для домашнього свята, відвідування театрів, концертів, офіційних урочистостей, знаменних подій у житті людини — закінчення навчального закладу, весілля, ювілей.

  Для святкових зачісок характерні:

  - нейтральні форми - невимушені, компактні, прості, лаконічні, стримані за стильовим рішенням, які відображають класичне трактування можливостей сучасних технологій та вимог моди;

  - активні форми - складні, декоративні, динамічні й рухомі, в яких застосовуються високохудожні, багатоелементні, в тому числі фантазійні рішення.

  Створюючи зачіску, враховують стиль поведінки та індивідуальні риси людини, її зовнішність, вік, художнє рішення святкового костюма.

  Лінії створюють форму, забезпечують своєрідність зачіски і визначають напрямок руху волосся. Вигнуті лінії та вузли додають зачісці обтічність. Лінії спрямовані вертикально і по діагоналі. Повторювані в протилежних напрямках вигнуті лінії та вузли утворюють рух у зачісці. Вони роблять зачіску більш цікавою, залучаючи до неї увагу. В даному випадку простір складається із ліній,вузлів та валика. Валик,розташований на потилиній зоні, являє собою композиційний центр зачіски, тобто елемент, що виходить на передній план при огляданні зачіски. Інші деталі(вигнуті лінії та вузли), що утворюють композиційний фон.

  Загалом зачіска моделювалась з урахуванням фігури клієнта – моделі, пропорції її обличчя, одягу який буде одягнений. В моделі, на якій буде виконуватись зачіска, - овальне обличчя. Воно вважається ідеальним.Такому обличчю йдуть будь-які стрижки і зачіски з проділами, чи чубчиками без чубчиків, симетричні та асиметричні і т.д.

  Отже, обрана модель відповідає всім нормам. Це молода дівчина і вік підходить, бо така фантазійна, неординарна зачіска тільки для молодого віку. Волосся піддається потрібній укладці, тобто легко вкладається. Риси обличчя, правильні і при виконанні цієї зачіски з корекцією проблем не виникне. Зачіска підходить до цього типу обличчя, підкреслює його позитивні риси. У поєднанні зачіски з будовою тіла та зростом є відповідна пропорційність, масштабність, для створення потрібного образу.

  Закрыть

  Праздничная прическа с узловым плетением

  Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
  Не заполнены все поля!
  Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

  Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.