Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 48

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

РОЗДІЛ І. ВИКОНАННЯ ЗАЧІСКИ 3

1. Вступ. Правила вибору зачіски 3

2. Організація робочого місця 7

3. Опис технологічного процесу виконання роботи 9

4. Устаткування, інструменти та пристосування, що застосовуються при виконанні даної роботи 12

5. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи 18

6. Перукарська білизна при виконанні даної роботи 20

7. Техніка безпеки при виконанні даної роботи 21

8. Зображення даної моделі 23

РОЗДІЛ 2. ІНСТРУКЦІЙНА КАРТКА ПО ВИКОНАННЮ РОБОТИ 24

РОЗДІЛ 3. ВИКОНАННЯ ГІГІЄНІЧНОГО ТА ДЕКОРАТИВНОГО МАНІКЮРУ У ВІДПОВІДНОСТІ ДО СТВОРЕНОГО ОБРАЗУ 25

1. Правила вибору манікюру та особливості його виконання 25

2. Інструменти та приладдя, що необхідні для виконання роботи 28

3. Матеріали, що застосовуються для виконання даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи 31

4. Опис технологічного процесу виконання роботи 34

5. Техніка безпеки при виконанні даної роботи 42

6. Зображення руки з виконаним манікюром 44

РОЗДІЛ 4. СУЧАСНІ ДОСЯГНЕННЯ В ДАНІЙ ГАЛУЗІ 45

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ 49

1. Вступ. Правила вибору зачіски

Стандарти краси панують над людством і мають великий вплив як критерії самооцінки. Культура перетворила красу на культ, який можна назвати найзвабливішим з усіх існуючих. Наш зовнішній вигляд - це частина нас самих.

Зачіска – це цілий технологічний процес, у результаті якого навколо голови народжується справжній твір – художній малюнок. Головна цінність зачіски – практичність. І тоді ви легко перетворитесь в елегантну даму з вишуканою укладкою. Секрет зачіски в застосуванні нових нетрадиційних методів.

Святкові зачіски відрізняються ошатністю, вони прикрашають людину, підкреслюють її неповторність, мають ознаки піднесення, урочистості, святковості.

Діапазон призначення святкових зачісок досить широкий для домашнього свята, відвідування театрів, концертів, офіційних урочистостей, знаменних подій у житті людини - закінчення навчального закладу, весілля, ювілей і т.д.

Для святкових зачісок характерні:

- нейтральні форми - невимушені, компактні, прості, лаконічні, стримані за стильовим рішенням, які відображають класичне трактування можливостей сучасних технологій та вимог моди;

- активні форми - складні, декоративні, динамічні й рухомі, в яких застосовуються високохудожні, багатоелементні, в тому числі фантазійні рішення.

Створюючи зачіску, враховують стиль поведінки та індивідуальні риси людини, її зовнішність, художнє рішення святкового костюма.

До моделювання зачісок застосовують два основних підходи:

- виконання кардинально нової зачіски, нетрадиційної для конкретної людини форми й оздоблення;

- видозміна звичайної, традиційної форми зачіски, надання їй декоративності, художньої насиченості.

Вечірній стиль у зачісках створюють як сукупність декількох стилів. Зачіска може бути класичною і сучасною, волосся підібраним або таким, що вільно спадає, гладенько розчесаним або накрученим. Ознаками сучасної вечірньої зачіски стали легкість і швидкість виконання.

Сьогодні клієнти відмовляються від складних зачісок, а перукарі не пропонують складні нагромадження, вигадливе начісування, занадто сильне лакування волосся.

Перевагу надають комбінованому укладанню зі сполученням пасом прямого і накрученого волосся, комбінаціям волосся, зібраного у «хвости», різноманітним завиткам, плетінню.

Актуальним залишається стиль 40-х років минулого сторіччя з гофрованими пасмами, завитками та шиньйонами, народні мотиви. Домінують об'ємність, кучеряве, завите волосся, легкі, вільні, наближені до натуральних форми зачісок.

Вечірню зачіску можна створити мінімальним набором засобів і прийомів - підготувати волосся миттям шампунем для збільшення об'єму, спреєм для об'єму, завершити укладання лаком сильної фіксації. Помада для волосся та блиск дозволяють посилити ефект зачіски.

Виконуючи зачіски з довгого волосся, застосовують нестандартні форми, комбінації з буклів, валиків, пучків, плетення сіткою, джгутами, косичками. Створити враження власного довгого волосся, уможливити оригінальні зачіски для урочистостей дозволяють постижерні вироби - шиньйони, «хвости», пасма, клеєні прикраси.

Для волосся середньої довжини рекомендуються моделі силуету «дзвінок», для яких характерний невеликий прилеглий об'єм, рівномірний ритм прямого волосся, розширеність донизу.

Найпростіший варіант створення нарядної зачіски з короткого волосся - ефект «мокрого волосся» з використанням гелю та воску, які дозволять укладання в будь-якому напрямку.

Зачіску прикрашають декоративні проділи - косички, зигзагоподібні, заколки, інша біжутерія.

Зачіски для домашніх урочистостей можуть бути менш складними, з недорогими прикрасами, наприклад, укладки з виділеною начосом потиличною зоною, плавною завивкою окремих пасом або повна завивка всього волосся.

Для довгого волосся характерні зачіски з локонами, завитками, плетінням, косами. Волосся гладко зачісують догори або симетрично зашпилюють на потилиці.

Коротке волосся вкладають борознами, гребенями, хвилями, залишають рівним або завивають окремі пасма.

Урочистості зачіскам для наречених надають прикраси - атласні банти, стрічки, мереживо, штучні квіти, заколки з намистинами, перлинами, кількість та місце фіксації яких повинно гармонійно доповнювати художній задум.

Видовищні зачіски, як жодні інші, призначені для демонстрації, істотно відрізняються від звичних, буденних моделей.

Сучасні зачіски для театру або циркових вистав пов'язані з ролями, які виконують актори, образами, в які вони перевтілюються Такі зачіски доповнюють відповідні костюми та грим. Вони відображають певну історичну епоху, підкреслюють амплуа, особливості іміджу артиста або створюються у фантазійному ключі.

Зачіски зірок естради (як і їх костюми) часто відрізняються підкресленою характерністю, екстравагантністю - це робиться для миттєвого впізнавання зірки, вирізнення її серед інших. Деякі риси художнього образу навіть перебільшуються. Однак усе це доречно саме на сцені, у поєднанні з надпотужним звучанням сучасної музики, особливостями сучасного сценічного освітлення, в умовах феєричного естрадного дійства у концертній залі чи на екрані телевізора.

Зачіски високої моди, подіумні зачіски відрізняються авангардністю, нетрадиційністю, мають елементи перспективної моди, відображають тенденції розвитку перукарського мистецтва. Вони призначені для демонстраторів, вузького кола людей і можуть залишитись неадаптованими для широкого загалу.

Під час презентацій колекцій одягу зачіска демонстраторів відступає на задній план, хоча законом композиції та задумом пов'язана з костюмом, образом, який створюється на подіумі. Зберігаючи модний характер, зачіска може бути нейтральною. Учасникам демонстрації одягу доводиться неодноразово переодягатися в різні костюми, тому необхідно, щоб зачіска пасувала до одягу всіх видів і не дуже порушувалась під час перевдягань.

Експериментальні, фантазійні зачіски можуть мати екстремальну форму та вигляд, несподівані лінії, сполучення кольорів, технік і деталей. Для них характерне найширше, порівняно з іншими зачісками, застосування каркасів, постижерних виробів, доповнень.

Перспективні зачіски в буденному житті починають сприймати і втілювати спочатку авангардисти, а вже згодом - широкий загал. Щоб запропонувати клієнтам відтворення подіумних зачісок, перукар має мислити оригінальне, сміливо, добре володіти технікою стрижки, мати достатній досвід роботи.

У практичній роботі перукарі часом отримують замовлення на виготовлення зачісок, запозичених із журналів, фотографій зірок естради та кіно. У таких випадках перукар повинен залишатися послідовним провідником гарного смаку. Слід пояснити клієнтам, чим керуються модельєри при створенні видовищних зачісок і чому не можна механічно переносити їх у побут, а бажано вносити деякі корективи.

Отже, перукарська майстерність з кожним роком йде до своїх злетів. Саме завдяки високій майстерності сучасних майстрів, перукарське мистецтво набуло престижності і ввійшло до елітних професій.

Закрыть

Вечерняя прическа концентрированного типа с бантом из волос

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.