Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 45

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ПЛАН

РОЗДІЛ 1. ВИКОНАННЯ ЗАЧІСКИ 3

2. ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ 6

3. ОПИС ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ВИКОНАННЯ РОБОТИ 8

4. УСТАТКУВАННЯ, ІНСТРУМЕНТИ ТА ПРИСТОСУВАННЯ, ЩО ЗАСТУСОВУЮТЬСЯ ПРИ ВИКОНАННІ ДАНОЇ РОБОТИ 12

5. МАТЕРІАЛИ,ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ПРИ ВИКОНАННІ ДАНОЇ РОБОТИ, НЕОБХІДНА КІЛЬКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ НА ОДИНИЦЮ РОБОТИ 15

6. ПЕРУКАРСЬКА БІЛИЗНА, ЩО НЕОБХІДНА ПРИ ВИКОНАННІ РОБОТИ 18

7. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ ПРИ ВИКОНАННІ ДАНОЇ РОБОТИ 21

8. ЗОБРАЖЕННЯ ( КОЛЬОРОВА ФОТОГРАФІЯ 20х30) ДАНОЇ МОДЕЛІ 25

РОЗДІЛ 2. ІНСТРУКЦІЙНА КАРТКА ПО ВИКОНАННЮ РОБОТИ 26

РОЗДІЛ 3.ВИКОНАННЯ ГІГІЄНІЧНОГО ТА ДЕКОРАТИВНОГО МАНІКЮРУ У ВІДПОВІДНОСТІ ДО СТВОРЕНОГО ОБРАЗУ 28

1. ПРАВИЛА ВИБОРУ МАНІКЮРУ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЙОГО ВИКОНАННЯ 28

2. ІНСТРУМЕНТИТА ПРИЛАДДЯ, ЩО НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВИКОНАННЯ РОБОТИ 30

3. МАТЕРІАЛИ, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ПРИ ВИКОНАННІ ДАНОЇ РОБОТИ, НЕОБХІДНА КІЛЬКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ НА ОДИНИЦЮ РОБОТИ 34

4. ОПИС ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ВИКОНАННЯ РОБОТИ 37

5. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ ПРИ ВИКОНАННІ ДАНОЇ РОБОТИ 39

6. ЗОБРАЖЕННЯ (КОЛЬОРОВА ФОТОГРАФІЯ) РУКИ З ВИКОНАНИМ МАНІКЮРОМ 42

РОЗДІЛ 4. СУЧАСНІ ДОСЯГНЕННЯ В ДАНІЙ ГАЛУЗІ (ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ 43

РОЗДІЛ 5. РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА 46

1. ВСТУП. ПРАВИЛА ВИБОРУ ЗАЧІСКИ

У всі часи жінки мріяли бути красивими. Вони вищипували брови, фарбували очі і губи, натирали щоки, вдягали вечірні наряди. Волосся може бути символом ніжності, чарівності жінок і символом могутності чоловіків. Волосся є носієм інформації про відчуття і фізіологічний стан людини. Зачіска впливає на настрій дарує радість і щастя, або наводить смуток і депресію.

Волосся - це дар природи, унікальний інструмент самовиявлення людини. У пошуках індивідуального стилю людини, протягом життя експериментує зі своєю зовнішністю. За виглядом волосся визначають рівень культури, естетичного розвитку і смаку людини, її соціальний статус.

В умовах сучасного суспільства мода виконує важливу соціальну роль і торкається усіх сфер діяльності людини. Дуже яскраво її вплив відображається в зачісці та одязі.

Стандарти краси панують над людством і мають великий вплив як критерії самооцінки. Культура перетворила красу на культ, який можна назвати найзвабливішим з усіх існуючих. Наш зовнішній вигляд - це частина нас самих.

Сучасне та майбутнє не може бути без минулого. У перукарській справі творчі образи для створення нових зразків зачісок, нових колекцій, треба шукати в минулому. Для досягнення найвищого результату слід спиратися на основні тези, викладені теоретично і перевірені на практиці.

Зачіска – це цілий технологічний процес, у результаті якого навколо голови народжується справжній твір – художній малюнок. Головна цінність зачіски – практичність. І тоді легко можна перетворитись в елегантну даму з вишуканою укладкою.

Зачіска - це форма з волосся, яка створюється за допомогою стрижки, укладки, завивки. У зачісці найяскравіше проявляється подих епохи, вона відтворює національні та расові риси, класову приналежність, соціальний стан у суспільстві, а також ознаки статі та віку. Завдяки зачісці можна підкреслити привабливість обличчя і завуалювати деякі недоліки. Певний відбиток накладають на зачіску особисті смаки та індивідуальні погляди її власника. Сукупність цих понять визначає стиль людини.

У періоди різноманітних стилів форми укладки, завивки та стрижки мали свої характерні риси. Поняття «стиль» включає мову епохи, якою вона виявляє своє ставлення до навколишнього світу: економіки, культури, мистецтва, моди. Основні риси стилю виявляються в архітектурі, музиці, образотворчому мистецтві, він відображає те розуміння чарівності й краси, яке сформувалося у певний період розвитку суспільства, досягло своєї досконалості,

та завершеності. Стиль повільно зароджується і повільно вмирає.

Існує тісний зв'язок мистецтва різних видів, що відображає естетичний ідеал, художній смак, уподобання різних верств населення, а разом з тим створює цілісний образ людини, який відповідає характеру доби, відбиває думки та почуття людини. Такий образ створюється різними засобами, але насамперед за допомогою зовнішніх ознак: одягу, зачіски, макіяжу, прикрас.

Найбільш популярним стилем в наш час є - ретро. Одна з популярних актрис , моделей і співачок є Мерлін Монро. В Мерлін були шикарні локони , хвил. Її життя було в стилі ретро. Вона доповнювала його своєю вродою.

Ретро (retro style) - використання в більш-менш модифікованому вигляді елементів модних напрямів минулого. Стиль одягу ретро не має чітко позначених тимчасових рамок, до нього відносять всі модні тенденції початку XX-го століття, іноді прихоплюючи і кінець століття XIX-го. Одяг в стилі ретро сьогодні не має однозначних обмежень у копіюванні того чи іншого відрізка часу.

Зачіски в стилі ретро - починаючи з феміністичних 20-х років, видно, що жіноча зачіска все менше нагадує про жіночність і ніжності. Безстрашно Зістрижені довгі локони, строгі укладки, короткі стрижки раз і навік входять в топи жіночих зачісок. Це не дивно - дами тих років починають водити авто, курять цигарки і грають в покер, здійснюючи просто святотатські речі для жінок кінця XIX-го століття.

Зачіски характерні 30-м рокам, надають лише трохи обсягу коротких стрижок минулого десятиліття. З'являється косий проділ з чубчиком, кучері, лоб зберігається відкритим. Зачіски в стилі ретро цього періоду - якийсь перехідний момент, прекрасне доповнення до них - різноманітні капелюшки. Для 40-х характерні класичні пучки і елегантні валики. Локони і завивку призбирували на скронях, використовуючи шпильки.

У моді знову косинки, якраз тоді, винаходиться шиньйон. В кінці 50-х і наступних років - природні, романтичні, жіночні. Кінські хвости, локони і французькі косички, а також строгі, шалено сексуальні укладання «а-ля Одрі Хепберн» і завзяті кучерики «під Мерлін». Дуже багато з цих ретро зачісок і сьогодні не втрачають своєї актуальності.

Само собою, що до таких зачіскам просто необхідний відповідний макіяж. Посилаючись на образ Елізабет Тейлор, жінки, яку досі визнають однією з найкрасивіших у світі, сьогодні стиль ретро в макіяжі може виглядати, наприклад, так.

Вилиці завищити можна за допомогою рум'ян блідо-рожевого або персикового кольорів. За допомогою пінцета, лінія брів робиться витончено зігнутої, але, все ж, густий. Тіні світлих відтінків наносяться на все віко, до самих брів. Таємності погляду досягається за допомогою підводки або олівця, але стрілки залишаються вкрай акуратними. Туш для вій наноситься в декілька шарів, роблячи самі вії неймовірно пишними. Губи повинні бути яскравими і чуттєвими. І, як родзинка в завершенні вашого образу - мушка над губою. 

Закрыть

Вечерняя прическа с волной в стиле «Ретро»

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.