Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 43

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст

Розділ 1. Виконання зачіски 3

1. Вступ. Правила вибору зачіски 3

2. Організація робочого місця 7

3. Опис технологічного процесу виконання роботи 10

4. Устаткування, інструменти та пристосування, що застосовуються при виконанні даної роботи 11

5. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи 13

6. Перукарська білизна, що необхідна при виконанні роботи 16

7. Техніка безпеки при виконанні даної роботи 18

8. Зображення (кольорова фотографія 20х30) даної моделі 21

Розділ 2. Інструкційна картка по виконанню роботи 22

Розділ 3. Виконання гігієнічного та декоративного манікюру у відповідності до створеного образу 25

1. Правила вибору манікюру та особливості його виконання 25

2. Інструменти та приладдя, що необхідні для виконання роботи 28

3. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи 31

4. Опис технологічного процесу виконання роботи 35

5. Техніка безпеки при виконанні даної роботи 37

6. Зображення (кольорова фотографія 20х30 )даної роботи 40

Розділ 4. Сучасні досягнення в даній галузі 41

Розділ 5. Рекомендована література 44

1. Вступ. Правила вибору зачіски

Волосся - це дар природи, унікальний інструмент самовиявлення людини. У пошуках індивідуального стилю людина протягом життя експериментує зі своєю зовнішністю. За виглядом волосся визначають рівень культури, естетичного розвитку і смаку людини, її соціальний статус.

Волосся може бути символом ніжності, чарівності жінок і символом могутності чоловіків. Волосся є носієм інформації про відчуття і фізіологічний стан людини. Зачіска впливає на настрій, дарує радість і щастя, або наводить смуток і депресію.

В умовах сучасного суспільства мода виконує важливу соціальну роль і торкається усіх сфер діяльності людини. Дуже яскраво її вплив відображається в зачісці та одязі, але не варто забувати про стиль. Стиль є одним із головних елементів іміджу людини. Стиль – це те, що ми запам’ятовуємо в першу чергу. Стильним можна назвати образ, всі компоненти якого – зачіска, макіяж, одяг, взуття, аксесуари – добре поєднуються. Притримуючись стилю, не варто втрачати індивідуальність.

Зачіска - це цілий технологічний процес, у результаті якого навколо голови народжується справжній твір - художній малюнок. Головна цінність зачіски - практичність.

Зачіска відбиває неповторні риси індивідуальності не лише людини, а й того майстра, який її створив. Це відбиток його смаку і поглядів, за допомогою зачіски можна приховати або виявити особливості будови обличчя, певні ознаки статі, віку, національні риси. Зачіска разом з одягом створює єдиний гармонічний образ і тим самим відображає естетичні ідеали суспільства.

Справжня вечірня зачіска повинна бути твором мистецтва, але в той же час – частиною, що гармонійно вливається в загальний образ.

Правильна вечірня зачіска може призвести «ефект пластичної операції», тобто відволіче увагу від тих ділянок обличчя, які видають вік або мають дефекти, і навпаки, підкреслить Ваші найбільш виграшні риси. Кожна вечірня зачіска по-своєму унікальна, важливо лише зробити правильний вибір.

Колір волосся людини також має значний вплив на вибір зачіски. Наприклад, з тонкого золотистого волосся можна зробити зачіски з дрібними, трохи недбалими, локонами чи завитками. Товсте чорне волосся вимагає компактної скульптурної форми. Деталі повинні бути крупніші, лінії більш строгі, завитки майже не використовують, локони повинні щільно прилягати один до одного.

Світловолосих умовно ділять на дві категорії:

«сонячні»(всі відтінки жовтого кольору) – силует зачіски такого типу може бути не дуже точним, форма повинна викликати відчуття легкості;

«місячні»(всі відтінки сірого кольору) – зачіски такого типу вимагають приблизно того ж відношення, що й робота з темним волоссям. Тобто, більш строгий силует, компактна і масивна форма.

Вечірні зачіски за складністю зазвичай перевершують повсякденні. Для них важливо художнє виконання, краса, а не зручність і комфортність адже розраховані вони на нетривалий час. В залежності від призначення вечірні зачіски можна поділити на такі групи:

Вечірні зачіски для випускного балу. Вони не повинні бути складними. Потрібно враховувати, що бал починається з урочистого зібрання та триває досить довго. Ці зачіски відрізняються легкістю і витонченістю.

Вечірні зачіски для великих свят не просто нарядні-їх мета привернути до себе увагу оточуючих.

Вечірні зачіски для домашньої урочистості доречні помірні по складності, з недорогими прикрасами.

Вечірні зачіски для офіційних, ділових зустрічей повинні мати акуратну, лаконічну, сувору форму. Форма зачіски повинна бути простою та елегантною. Дуже добре в цьому випадку виглядає коротка стрижка, не доречні екстравагантна зачіска і яскравий макіяж.

Вечірні зачіски для шоу-показів відрізняються особливою екстравагантністю. Елементи, рішення і декор, що застосовуються в цих моделях, несуть в собі самі яскраві елементи перспективної моди.

Вечірні зачіски виконані більш ретельно, зазвичай зафіксовані лаком, але без зайвої вичурності. Вишукані і прикрашені, але не перевантажені прикрасами. Вони виконуються на один день, повинні підходити до вечірнього плаття чи костюму, тому не можуть бути універсальними. Повинні також гармонійно поєднуватись з макіяжем та аксесуарами. Це може бути як кардинально нова зачіска, нетрадиційної для конкретної людини форми і оздоблення, так і видозміна звичайної, традиційної форми зачіски, надання їй декоративності, художньої насиченості. Іноді, як виключення, в таких зачісках застосовують високохудожні, багатоелементні і навіть фантазійні рішення.

Будь-яка зачіска є в першу чергу сукупністю певних елементів: проділ, хвиля, крон, локон, буклі, валик, завиток, плетіння, джгути, коси.

Проділ – це лінія, яка розділяє волосяний покрив голови на дві частини. Вони бувають: прямі, косі, комбіновані, зигзагоподібні, бічні, центральні.

Хвиля – це певна частина зачіски, де волосся має плавний вигин обмежений з двох сторін вигином, який називається кроном. Вони бувають: прямі, косі, поперечні.

Крон – це лінія найвищої частини хвилі, що відокремлює одну хвилю від іншої і являє собою різкий згин волосся, де воно змінює свій напрямок на протилежний.

Локон – це закручена в трубочку прядка волосся, як мінімум в півтора оберти. Локони бувають: прямі, косі, м’яті, вертикальні.

Буклі – це тупіроване, вичесане та викладене в туги валика волосся. Розрізняють буклі звичайні, трубчасті, спіральні, вузлові

Валик – це частина волосся укладена півколом по крайовій лінії росту волосся чи на іншій ділянці. Зазвичай наповнений начесаним волоссям чи штучним об’ємом.

Завиток – прядка волосся, завита в один оберт.

Начісування – це щільне збивання прядки із внутрішньої і зовнішньої по всій довжині, ширині і товщині.

Тупірування – це складова частина начісування, являє собою збивання волосся на половину товщини оброблювальної прядки.

Традиційними елементами вечірньої зачіски є комбінації з валиків, пучків, плетіння, джгутів, буклів.

Роботу кожного майстра, який виконує зачіску оцінюють завдяки композиції. Композиція – це розташування і з’єднання в єдине її складових частин, це є поєднання елементів і характеристик зачіски в одне ціле об’єднаним одним задумом. В дані зачісці об’ємна форма, вид ліній зачіски ацентричний, елементи в зачісці розташовані симетрично, композиційним центром даної зачіски виступають всі елементи, оскільки вона виконується тільки з спіральних буклів. В даної моделі товсте темне волосся, яке вимагає компактної скульптурної форми. При такому волоссі деталі зачіски повинні бути крупніші. 

Закрыть

Вечерняя прическа со спиральными буклями

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.