Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 40

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

План

РОЗДІЛ 1. Виконання зачіски.

1.1. Вступ. Правила вибору зачіски.(3-5 ст.)

1.2. Організація робочого місця.(6 ст.)

1.3. Опис технологічного процесу виконання роботи. (7 ст.)

1.4. Устаткування, інструменти та пристосування, що застосовуються при виконанні даної роботи. (8-10 ст.)

1.5. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи. (11-12 ст.)

1.6. Перукарська білизна, що необхідна при виконанні роботи. (13-14 ст.)

1.7. Техніка безпеки при виконанні даної роботи. (15-16 ст.)

1.8. Зображення (кольорова фотографія 20Х30) даної моделі. (17 ст.)

РОЗДІЛ 2. Інструкційна картка по виконанню роботи. (18-19 ст.)

РОЗДІЛ 3. Виконання гігієнічного та декоративного манікюру у відповідності до створеного образу.

3.1. Правила вибору манікюру та особливості його виконання.(20-23 ст.)

3.2. Інструменти та приладдя, що необхідні для виконання роботи. (24 ст.)

3.3. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи. (25-27 ст.)

3.4. Опис технологічного процесу виконання роботи. (28-30ст.)

3.5. Техніка безпеки при виконанні даної роботи. (31-33 ст.)

3.6. Зображення (кольорова фотографія) руки з виконаним манікюром. (34 ст.)

РОЗДІЛ 4. Сучасні досягнення в даній галузі (додаткова інформація). (35-37ст.)

РОЗДІЛ 5. Рекомендована література. (38 ст.)

1.1. Вступ. Правила вибору зачіски.

В умовах сучасного суспільства мода виконує важливу соціальну роль і торкається усіх сфер діяльності людини. Дуже яскраво її вплив відображається в зачісці та одязі.

Мода - це форма прояву культури, це відображення дійсності, що виявляється в манері поводження, а головним чином, в одязі та зачісках. Мода змінюється дуже часто. Мода задає визначені правила поведінки і манери вдягатися, а людина, що не дотримує ці правила, ризикує бути "немодною". При цьому існують правила, що ніколи не виходять з моди, наприклад, класичний стиль.

В всі часи жінки мріяли бути красивими. Волосся може бути символом ніжності, чарівності жінок і символом могутності чоловіків. Волосся є носієм інформації про відчуття і фізіологічний стан людини. Зачіска впливає на настрій дарує радість і щастя, або наводить смуток і депресію.

Волосся - це дар природи, унікальний інструмент самовиявлення людини. У пошуках індивідуального стилю людини, протягом життя експериментує зі своєю зовнішністю. За виглядом волосся визначають рівень культури, естетичного розвитку і смаку людини, її соціальний статус.

Сучасне та майбутнє не може бути без минулого. У перукарській справі творчі образи для створення нових зразків зачісок, нових колекцій, треба шукати в минулому. Для досягнення найвищого результату слід спиратися на основні тези, викладені теоретично і перевірені на практиці.

Зачіска - це цілий технологічний процес, у результаті якого навколо голови народжується справжній твір - художній малюнок. Головна цінність зачіски - практичність. І тоді легко можна перетворитись в елегантну даму з вишуканою укладкою.

Зачіска - це форма з волосся, яка створюється за допомогою стрижки, укладки, завивки. У зачісці найяскравіше проявляється подих епохи, вона відтворює національні та расові риси, класову приналежність, соціальний стан у суспільстві, а також ознаки статі та віку. Завдяки зачісці можна підкреслити привабливість обличчя і завуалювати деякі недоліки. Певний відбиток накладають на зачіску особисті смаки та індивідуальні погляди її власника. Сукупність цих понять визначає стиль людини.

У періоди різноманітних стилів форми укладки, завивки та стрижки мали свої характерні риси. Поняття «стиль» включає мову епохи, якою вона виявляє своє ставлення до навколишнього світу: економіки, культури, мистецтва, моди. Стиль повільно зароджується і повільно вмирає.

Мода - це тимчасове панування в певному середовищі смаків, що виявляються в зовнішніх ознаках побуту і потребують періодичних змін. Такі зміни відбуваються в різноманітних сферах життя й діяльності людини: мистецтві, спілкуванні, манерах. Мода як правило, не є тривалою, що пов'язано із невблаганною жадобою новизни,прагнення людини до різноманітності. Якщо стиль виражає прагнення до вічного, то мода до прекрасної миттєвості. Поняття моди існує в межах панівного стилю і може змінюватись, але кожен раз несе на собі знаки певного стилю. Таким чином, змінюється мода на одяг, взуття, зачіску.

Історія моди, як і історія мистецтва взагалі найправдивіше дзеркало, яке відбиває через витвори мистецтва костюм, зачіску, макіяж, манікюр.

Кожна епоха вносила свої особливості у розвиток світового мистецтва і залишала в історії перукарства відбиток, свої творчі знахідки, знання яких допоможуть у майбутньому знайти власний стиль, створити собі ім'я, свій бренд у світі перукарського бізнесу.

Зачіска відбиває неповторні риси індивідуальності не лише людини, а й того майстра, який її створив. Це відбиток його смаку і поглядів, за допомогою зачіски можна приховати, або виявити особливості будови обличчя, певні ознаки статі, віку, національні риси. Зачіска разом з одягом створює єдиний гармонічний образ

і тим самим відображає естетичні ідеали суспільства. Представлена зачіска відноситься до вечірнього типу. Вечірні зачіски вирізняються ошатністю, прикрашають людину, підкреслюють їх неповторність, мають ознаки піднесення урочистості, святковості. Вишукані та прикрашені, але не перевантажені прикрасами. Виконані більш ретельно, зазвичай зафіксовані лаком. Вони виконуються на один день, повинні підходити до вечірнього плаття чи костюму, тому не можуть бути універсальними. Повинні також гармонійно поєднуватись з макіяжем та аксесуарами. Це можу бути як кардинально нова зачіска, нетрадиційно для конкретної людини форми і оздоблення, так і видозміна звичайної, традиційної форми зачіски, надання їй декоративності, художньої насиченості. Іноді, як виключення, в таких зачісках застосовують високохудожні, багатоелементні і навіть фантазійні рішення. Основними елементами даної зачіски є: хвиля, локони та декоративні петлі з волосся, що формують троянду. Моделі присутня легка симетрія, що надає зачісці модності і динамізму. Композиційним центром є «троянда».

Бурхливий розвиток у XXI ст. перукарської справи, поширення ідей краси, модних тенденцій та креативних стильових рішень стали можливими завдяки створенню національних і міжнародних професійних організацій перукарів. На основі узагальнення зарубіжного і вітчизняного досвіду проводиться навчальний процес, виховується нове покоління майстрів, працюють курси підвищення кваліфікації, створюються нові стрижки та зачіски, формуються нові напрямки моди, розробляються нові технології, впроваджуються нові види послуг, удосконалюються попередні.Щороку в різних країнах світу проходять конкурси та театралізовані вистави - шоу з мистецтва зачісок.

Саме тут народжуються творче спілкування між майстрами.

Закрыть

Вечерняя прическа «Роза»

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.