Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 30

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

План

1. Вступ. Правила вибору зачіски. 3

2. Організація робочого місця. 5

3. Опис технологічного процесу виконання зачіски. 8

4. Устаткування, інструменти та пристосування, що застосовуються при виконанні даної роботи. 9

5. Матеріали, що застосовуються при виконанні роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи. 11

6. Перукарська білизна, що необхідна для виконання роботи. 14

7. Техніка безпеки при виконанні даної роботи. 15

РОЗДІЛ 2. Інструкційна картка по виконанню роботи. 17

РОЗДІЛ 3. Виконання гігієнічного та декоративного манікюру у відповідності до створеного образу. 18

1. Правила вибору манікюру та особливості його виконання. 18

2. Інструменти та приладдя, що необхідні для виконання роботи. 20

3. Матеріали, що застосовувалися при виконанні даної роботи. 23

4. Опис технологічного процесу виконання роботи. 26

5. Техніка безпеки при виконанні манікюру. 27

РОЗДІЛ 4. Сучасні досягнення в даній галузі. 29

Список використаної літератури 31

1. Вступ. Правила вибору зачіски.

Прекрасне волосся, дане нам природою, потрібно укласти в зачіску, щоб виявити і підкреслити його красу, гру кольору та здоровий блиск. Мало того, що волосся найкраща прикраса людини, волосся ще відбиває і характер. Пряме волосся - людина цілеспрямована, рішуча; слухняне – податлива та м’яка. Кучеряве волосся говорять про емоційність, гарячковість. Причесане і укладене, воно може підкреслити красу обличчя і фігури або приховати їх недоліки. Саме зачіска допоможе створити людині свій імідж і стиль.

Зачіска – це пострижене певним фасоном, укладене в певну форму і прикрашене різними засобами волосся.

За призначенням зачіски поділяються на побутові та видовищні. Побутові зачіски призначені для щоденного носіння. У свою чергу, вони діляться на повсякденні та святкові.

Повсякденні зачіски визначаються характером трудової діяльності людини, видом занять та формою дозвілля. Це зачіски для роботи, ділових зустрічей та прийомів, відпочинку, занять спортом.

Святкові зачіски пов’язані з урочистостями в житті людини – випускними вечорами, ювілеями, весіллями. Це нарядні, вечірні зачіски.

Призначення видовищних зачісок – виступи в театрі, на естраді, в цирку. Е авангардні фантазійні зачіски. Видовищними є конкурсні зачіски, що визначають напрям розвитку моди, дають новий імпульс в розробці побутових зачісок.

Весільна зачіска має гарно доповнювати весільну сукню, підкреслювати обличчя нареченої та приховувати деякі недоліки. Весільні зачіски виконуються з урахуванням силуету весільного плаття, використаних прикрас, наявності чи відсутності фати, форми весільного вінка чи діадеми, зросту нареченого, індивідуальних фізіологічних особливостей нареченої(форми обличчя та ін.).

Весільні зачіски мають бути ніжними, романтичними, виразними, добре зафіксованими, містити незвичні фантазійні елементи, не повинні змінювати форму на протязі тривалого часу. Весільні зачіски нареченої різноманітні, а за допомогою окремих деталей завжди можна підкреслити індивідуальний та неповторний образ нареченої. Важливо звернути увагу на наступні правила вибору аксесуарів. Не варто ними зловживати. Можна підібрати одну стильну прикрасу, що гармонує із загальним виглядом і її сповна буде достатньо. Важливу роль займає наявність головного убору. Фати, капелюшка. Від цього залежить і вибір зачіски. При виборі аксесуарів потрібно звертати увагу і на колірну палітру, важливо, щоб усе гармонувало. Наприклад, якщо в нареченої плаття кремового кольору, можна вплести у волосся вишукану квітку чайного відтінку.

Дана зачіска має елегантний стиль. Зачіски, які виконані в даному стилі високохудожні та лаконічні, з чітким виділенням форми. Елегантні зачіски виконуються на волоссі будь-якої довжини. Часто в елегантну зачіску додається «ізюминка», яка не надто кидається в очі, але в той же час підкреслює гарний смак та індивідуальність її власниці.

В даній зачісці композиція є об’ємною.

Композиція зачіски – це розташування і з’єднання в єдине ціле її складових частин, це є сукупність наступних параметрів: об’єднання силуету, пропорції, лінії, кольору та ритму, симетрії та асиметрії, контрасту та композиційного центру. Лінії в зачісці мають ацентричний тип так вони розташовані від певного центру за ростом волосся навсібіч. Ритм в зачісці присутній. 

Закрыть

Свадебная прическа с волной и украшениями

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.