Современная вечерняя прическа с плетением на волосах любой длины

Характеристики работы

Диплом

Количество страниц: 58

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

ВСТУП 3

1. ТВОРЧА ЧАСТИНА 6

1.1. Характеристика сучасного і перспективного напрямків моди в зачісках 6

1.2. Характеристика стильового напрямку та обґрунтування вибору базової моделі зачіски 12

1.3. Розробка моделі зачіски відповідно до історичної епохи, сучасного напрямку моди і типу обличчя 17

2. ТЕХНОЛОГІЧНА ЧАСТИНА 24

2.1. Опис організації праці в перукарні 24

2.2. Характеристика парфумерно-косметичних засобів, інструментів та обладнання необхідних для виконання зачіски 31

2.3. Технологічна послідовність виготовлення пастижого виробу 40

2.4. Визначення початкових даних для виконання розробленої зачіски. Розробка технологічної послідовності виконання зачіски 46

ВИСНОВКИ 53

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 56

ДОДАТКИ 57

ВСТУП

Наш зовнішній вигляд – це частина нас самих. В усі часи люди прагнули бути красивими, і тому професія перукаря завжди була досить престижною, такою вона залишаються і нині. У народі кажуть, що зробити людину красивою можуть два майстри: один з них кравець, а другий – перукар. І це – правильно. Адже вдало підібрана зачіска може не тільки змінити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, зробити її на певний час щасливою.

Волосся і зачіска є важливою частиною будь-якого іміджу. Волосся доповнює образ і робить його неповторним.

Головне завдання перукаря зводиться до того, щоб максимально прикрасити жінку зачіскою: підкреслити природні якості обличчя і приховати його недоліки. Тому, вибираючи зачіску, майстер повинен детально визначити особливості зовнішнього вигляду клієнтки.

У зачісці дуже важливий силует, який більше ніж решта деталей виражає напрям моди. Майстер має композиційно правильно об’єднати всі елементи зачіски. Це досягається в першу чергу тупіруванням волосся. З урахуванням усіх індивідуальностей клієнтки, володіючи повним багажем знань сучасних силуетів, новинок моди (при різній довжині волосся), майстер повинен запропонувати варіант зачіски, який зробить жінку красивішою, чарівнішою, підкреслить її індивідуальність.

Моделювання та художнє оформлення зачісок - це мистецтво, його особливий вид. Воно підпорядковане тим же законам і логіці що у минулому.
Перукарі модельєри постійно повинні впроваджувати в життя нові розробки зачісок зважаючи на індивідуальний тип клієнта, його бажання вміло надавати послуги консультативного характеру. Розуміння ритму і композиції смаку відчуття кольору і форм дозволяє їм втілювати в зачіски ідею сучасної моди.

Сучасні перукарі відрізняються яскраво вираженою креативністю, експериментуючи формами, кольорами та повертаючись до класики, передаючи нові риси. Головна особливість сучасної класики в підкресленій увазі до природного кольору і доглянутого волосся, незалежно від форм зачіски.

Актуальність теми дипломного проектування. Зовнішній вигляд жінки має бути бездоганним, величезну роль в її образі відведено зачісці, вона має бути продумана і акуратна. Потрібно прагнути уникати складних зачісок, які тримаються на фіксаторах. Волосся в таких зачісках виглядає неприродно, і на вечірці леді думатиме лише про те, як би не зробити якийсь необережний рух, який може зіпсуватися зачіску. Не слід робити також нестійких зачісок, які можуть «постраждати» через щонайменший порив вітру. Постійно відволікаючись на свою зачіску, жінка буде привертатиме до себе зовсім невигідну увагу. Вечірні зачіски з елементами плетіння – це простота, що поєднує в собі вишуканість. Саме цим обумовлена теоретична та практична актуальність вибору теми дипломного проектування.

Розробленість теми. У процесі роботи над дипломним проектуванням було опрацьовано навчальні підручники, посібники та інформаційно-методичну літературу з перукарства за редакцією Н. Горбатюк, І. Козлової, В. Іванової, Є. Карпової, О. Кулешової, І. Оболонської, О. Панченко, О. Луканової, професійні журнали та інтернет-сайти.

Мета дипломної роботи – розробити і виконати сучасну вечірню зачіску з елементами плетіння, використовуючи моду та досвід роботи передових майстрів перукарського мистецтва.

Завдання дипломного проектування:

- виявити та проаналізувати літературу з теми дипломного проектування;

- проаналізувати роботи провідних майстрів перукарського мистецтва, центрів моделювання зачіски;

- схарактеризувати сучасні і перспективні напрями розвитку моди на вечірні зачіски, одяг, аксесуари;

- схарактеризувати напрями розвитку моди вечірніх зачісок та визначити найбільш характерну модель зачіски;

- розкрити процес розвитку сучасного пастижного виробництва;

- визначити початкові дані для виконання зачіски;

- обґрунтувати вибір і схарактеризувати парфумерно-косметичні засоби, необхідні для виконання зачіски;

- обґрунтувати вибір і схарактеризувати інструменти та обладнання, необхідні для виконання зачіски;

- розробити технологічну послідовність виконання зачіски;

- проілюструвати процес виконання зачіски малюнками.

Об’єктом дослідження: є сучасні і перспективні напрями розвитку моди у вечірніх зачісках.

Предметом дослідження: сучасна вечірня зачіска з елементами плетіння на волоссі довільної довжини.

Методи дослідження: при опрацюванні інформації були використанні загальнонаукові методи аналізу, синтезу, порівняння та узагальнення.

Структура дипломного проектування. Дипломне проектування складається з титульного аркушу, змісту, вступу, двох розділів, висновків, списку використаних джерел та додатків.

Закрыть

Современная вечерняя прическа с плетением на волосах любой длины

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.