Конкурсная прическа с валиком и украшением в технике «лента»

Характеристики работы

Диплом

Количество страниц: 55

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ПЛАН

ВСТУП 3

РОЗДІЛ 1. ВИКОНАННЯ ЗАЧІСКИ 5

1. Правила вибору зачіски. Характеристика моделі 5

2. Організація робочого місця 9

3. Опис технологічного процесу виконання роботи 12

4. Устаткування, інструменти та пристосування, що застосовуються при виконанні даної роботи 14

5. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи 20

6. Перукарська білизна, що необхідна при виконанні роботи 24

7. Техніка безпеки при виконанні даної роботи 26

РОЗДІЛ 2. ВИКОНАННЯ ГІГІЄНІЧНОГО ТА ДЕКОРАТИВНОГО МАНІКЮРУ У ВІДПОВІДНОСТІ ДО СТВОРЕНОГО ОБРАЗУ 28

1. Правила вибору манікюру та особливості його виконання 28

2. Інструменти та приладдя, що необхідні для виконання роботи 31

3. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи 36

4. Опис технологічного процесу виконання роботи 39

5. Техніка безпеки при виконанні роботи 42

РОЗДІЛ 3. ДОДАТКИ 45

1. Зображення (кольорова фотографія) зачіски та манікюру моделі 45

2. Інструкційна картка 47

3. Сучасні досягнення в даній галузі 49

РОЗДІЛ 4. РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА 52

ВСТУП

Для сучасної людини зовнішній вигляд, зокрема зачіска, одяг і макіяж відіграють важливу роль. Але в сьогоднішньому суспільстві ще в більшій мірі зустрічають по зачісці. У чоловіків і в жінок зачіска — це сама головна, деталь зовнішнього вигляду, що кидається в очі. Навіть для власного самоствердження, це є важливим показником успішності. По стану волосся, по відношенню людини до нього уважний спостерігач може багато чого сказати про стан душі людини.

Талановитий і досвідчений майстер-перукар, підбираючи зачіску, інстинктивно створює її так, щоб підкреслити кращі сторони в зовнішності людини, а отже, і всю у її цілісному вигляді. Від зачіски багато в чому залежить, чи будете ви виглядати сіренькою мишкою або почнете випромінювати впевненість і доброзичливість. Вона відбиває неповторні риси індивідуальності не лише людини, а й того майстра, який створив зачіску. Це відбиток його смаку і поглядів; за допомогою зачіски можна приховати або виявити особливості будови обличчя, певні ознаки статі, віку, національні риси. Зачіска разом з одягом створює єдиний гармонійний образ і тим самим відображає естетичні ідеали суспільства, певної людської спільноти. Форма зачіски є яскравим проявом моди – конкретним проявом художнього стилю на певному етапі, і несе в собі особливі риси усього стилю загалом.

Що стосується стилів в зачісках – відверто можна сказати, що з кожним роком вони видозмінюються. Ще донедавна зачіски фантазійного характеру створені на перукарських конкурсах вважали незвичними для повсякдення, та сьогодні багато людей, що дотримуються віяння моди досить комфортно себе почувають з асиметричними зачісками та виголеними скронями.

Модельєри зачісок сьогодні намагаються вгадати напрямок моди майбутнього, а дехто намагається хоч якось вплинути на її розвиток.

Моделювання зачіски — один з найважливіших етапів творчого процесу перукаря. Процес моделювання не обмежений рамками часу обслуговування клієнта. Перукар може моделювати в думках або на листі паперу задовго до візиту клієнта в перукарню. Але цьому виду діяльності і цим творчим зусиллям перукаря іноді приділяється мало уваги і не оцінюється гідно як клієнтами, так і адміністрацією.

Моделювати — означає творчо створювати нові зразки моди, ґрунтуючись на художньому смаку, на традиціях перукарського мистецтва, знаннях світової моди.

Перукарі, як і митці, створюють свої роботи в тому чи іншому стилі. На сьогодні існує багато стилів і кожен з них має цікаве історичне минуле.

Сучасний модний образ на основі фантазійної зачіски повинен розкривати художній образ, мати гостро виражену характерність та захоплювати глядача, викликаючи яскраві враження, створюючи незабутні відчуття, які людина переживає при спогляданні творів мистецтва.

При проектуванні зачіски стиліст має можливість самовиразитись, розкрити свій творчий потенціал, відтворити своє відношення до світу, свій світогляд та художній смак. Працюючи над такими зачісками дизайнер постійно шукає нове та оригінальне, експериментує з формою, фактурою, кольорами, при цьому можливо зовсім не враховувати такі вимоги до зачіски, як практичність, зручність.

Та як би там не було розвиток перукарського мистецтва залежить від професійного зростання перукарів-модельєрів. Ефективними у вдосконаленні майстерності є проведення професійних конкурсів. Серед різновидів конкурсних зачісок є повсякденні, вечірні і фантазійні. І лише в фантазійних дозволяється використовувати екзотичні прикраси та яскраво фарбувати волосся. Та які б ми не утворювали шедеври з волосся важливо його зберегти здоровим. Красиве волосся — завжди чисте і блискуче. Це результат ретельного догляду. Фактура волосся, товщина і кучерявість, безсумнівно, визначає вибір зачіски, але для повсякденного догляду за волоссям значення майже не має.

Закрыть

Конкурсная прическа с валиком и украшением в технике «лента»

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.