Характеристики работы

Диплом

Количество страниц: 42

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ПЛАН

ВСТУП 3

РОЗДІЛ 1. ВИКОНАННЯ ЗАЧІСКИ 5

1. Правила вибору зачіски. Характеристика моделі 5

2. Організація робочого місця 7

3. Опис технологічного процесу виконання роботи 10

4. Устаткування, інструменти та пристосування, що застосовуються при виконанні даної роботи 11

5. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи 15

6. Перукарська білизна, що необхідна при виконанні роботи 17

7. Техніка безпеки при виконанні даної роботи 19

РОЗДІЛ 2. ВИКОНАННЯ ГІГІЄНІЧНОГО ТА ДЕКОРАТИВНОГО МАНІКЮРУ У ВІДПОВІДНОСТІ ДО СТВОРЕНОГО ОБРАЗУ 21

1. Правила вибору манікюру та особливості його виконання 21

2. Інструменти та приладдя, що необхідні для виконання роботи 24

3. Матеріали, що застосовуються при виконанні даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи 27

4. Опис технологічного процесу виконання роботи 31

5. Техніка безпеки при виконані даної роботи 33

РОЗДІЛ 3. ДОДАТКИ 35

1. Зображення (кольорова фотографія) зачіски та манікюру моделі 35

2. Інструкційна картка 37

3. Сучасні досягнення в даній галузі 38

РОЗДІЛ 4. РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА 40

ВСТУП

Перукарська справа це мистецтво, де майстер творить, створюючи багато шедеврів протягом робочого дня, це мистецтво, яке потребує персонального зв’язку з кожним відвідувачем.

Волосся являється символом ніжності, жіночності і чарівності всіх дівчат та жінок. Вечірній стиль у зачісках створюється як сукупність декількох стилів. Зачіска може бути класичною і сучасною, волосся може бути підібраним або таким, що вільно спадає, гладенько розчесаним або накрученим і тонованим.

Зачіска - це форма з волосся, яка створюється за допомогою стрижки, укладки, завивки. У зачісці найяскравіше проявляється подих епохи, вона відтворює національні та расові риси, класову приналежність, соціальний стан у суспільстві, а також ознаки статі та віку. Завдяки зачісці можна підкреслити привабливість обличчя і завуалювати деякі недоліки. Певний відбиток накладають на зачіску особисті смаки та індивідуальні погляди її власника. Сукупність цих понять визначає стиль людини.

У періоди різноманітних стилів форми укладки, завивки та стрижки мали свої характерні риси. Поняття «стиль» включає мову епохи, якою вона виявляє своє ставлення до навколишнього світу: економіки, культури, мистецтва, моди. Стиль повільно зароджується і повільно вмирає.

Мода - це тимчасове панування в певному середовищі смаків, що виявляються в зовнішніх ознаках побуту і потребують періодичних змін. Поняття моди існує в межах панівного стилю і може змінюватись, але кожен раз несе на собі знаки певного стилю. Таким чином, змінюється мода на одяг, взуття, зачіску.

Історія моди, як і історія мистецтва взагалі найправдивіше дзеркало, яке відбивається через витвори мистецтва костюм, зачіску, макіяж, манікюр.

Кожна епоха вносила свої особливості у розвиток світового мистецтва і залишала в історії перукарства відбиток, свої творчі знахідки, знання яких допоможуть у майбутньому знайти власний стиль, створити собі ім'я, свій бренд у світі перукарського бізнесу.

Зачіска відбиває неповторні риси індивідуальності не лише людини, а й того майстра, який її створив. Зачіска разом з одягом створює єдиний гармонічний образ і тим самим відображає естетичні ідеали суспільства.

Зачіска відображає прагнення до ідеалу, базується на простоті. Сучасна мода неоднозначна, тобто вона не регламентована, не вказує на довжину волосся і характер деталей зачіски. Сучасні зачіски характеризуються легкістю прядок, плавними лініями, тому і методи технології мають бути легкими, пластичними, щоб створити відповідний стиль.

Художнє оформлення зачіски безпосередньо пов’язане з композицією, тобто побудовою, розташуванням, співвідношенням її складових частин. Від того, наскільки вдало вирішена композиція, залежить краса та виразність форми зачіски.

Бурхливий розвиток у XXI ст. перукарської справи, поширення ідей краси, модних тенденцій та креативних стильових рішень стали можливими завдяки створенню національних і міжнародних професійних організацій перукарів. На основі узагальнення зарубіжного і вітчизняного досвіду проводиться навчальний процес, виховується нове покоління майстрів, працюють курси підвищення кваліфікації, створюються нові стрижки та зачіски, формуються нові напрямки моди, розробляються нові технології, впроваджуються нові види послуг, удосконалюються попередні. Щороку в різних країнах світу проходять конкурси та театралізовані вистави-шоу з мистецтва зачісок.

Саме тут народжуються творче спілкування між майстрами.

Закрыть

Коктейльная прическа с собранными локонами

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.