Создание современного модного образа на основе фантазийной прически

Характеристики работы

Диплом

Количество страниц: 66

Платная работа

Цена: 700.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

Вступ 3

Розділ 1. Виконання зачіски 6

1. Опис робочого місця та утримання його під час роботи 6

2. Опис технологічного процесу виконання роботи 11

3. Устаткування, інструменти, пристосування, що застосовуються під час виконання даної роботи 12

4. Матеріали, що застосовуються, під час виконання даної роботи, необхідна кількість на одиницю роботи 23

5. Техніка безпеки при виконанні даної роботи 34

6. Зображення (кольорове фото 20*30) даної роботи в двох поворотах 36

Розділ 2. Інструкційна карта 37

Розділ 3. Виконання макіяжу у відповідності до створеного образу 39

1. Правила вибору макіяжу та особливості його виконання 39

2. Інструменти та приладдя, що необхідні для виконання роботи 42

3. Матеріали, що необхідні для виконання роботи 46

4. Опис технологічного процесу 54

5. Техніка безпеки при виконанні макіяжу 56

6. Зображення (кольорове фото 20*30) моделі з виконаним макіяжем 58

Розділ 4. Сучасні досягнення в даній галузі 59

Вступ

На думку, відомого французького кутюр’є П’єра Кардена: «Мода – це засіб вираження. Відображення індивідуальних якостей окремої особистості у соціальному та моральному аспекті».

Поняття моди носить соціально-історичний характер. Моду розглядають у відношенні до мистецтва, об’єднуючи з ним, або навпаки протиставляючи йому. Відомий італійський письменник Альберто Моравіа, зазначає: «Мода – це історія, сама історія з приводу якої не можливо дебатувати, сперечатися, яку не можливо заперечувати. Народи, у яких не має історії, не мають моди».

Зрозумівши логіку розвитку моди, можна в загальних рисах прогнозувати силует зачіски на порівняно великий строк. Важко передбачити ті, чи інші модні деталі, але завдяки правильному розумінню розвитку моди, поява таких деталей не застане стиліста зненацька, він буде готовий прийняти модні тренди.

Доречно згадати і про повторюваність модних мотивів, тобто про періодичне повернення старих стилів, форм, ідей або деяких деталей, характерних для минулих часів. Повертаються старі форми завжди в новій якості, це залежить від нових умов та сучасного стилю життя.

Працюючи над проектом сучасного модного образу на основі фантазійної зачіски, стиліст повинен розуміти, що будь-яка мода є дзеркалом свого часу, яке відображує суспільно-політичне життя, рівень і характер розвитку економіки, яскраві події епохи, психологію сучасної людини, її уявлення про естетичний ідеал.

Проектуючи фантазійні зачіски, стиліст повинен постійно слідкувати за динамікою розвитку моди, вивчати процеси, що відбуваються в ній. Він повинен вміти побачити, нові тенденції, які в майбутньому можуть бути актуальними.

Фантазійна зачіска – це зачіска яка створюється для споглядання, а не для споживання, вона має яскраво-виражену характерність.

Сучасний модний образ на основі фантазійної зачіски повинен розкривати художній образ, мати гостро виражену характерність та захоплювати глядача, викликаючи яскраві враження, створюючи незабутні відчуття, які людина переживає при спогляданні творів мистецтва.

При проектуванні фантазійної зачіски стиліст має можливість самовиразитись, розкрити свій творчий потенціал, відтворити своє відношення до світу, свій світогляд та художній смак. Працюючи над такими зачісками дизайнер постійно шукає нове та оригінальне, експериментує з формою, фактурою, кольорами, при цьому можливо зовсім не враховувати такі вимоги до зачіски, як практичність, зручність.

Стиліст зачіски – головна фігура у створенні нової моди на зачіски. Він здатен реалізовувати загальні ідеї у конкретних образах. Інтуїція, відчуття кольору і форми, розуміння ритму і композиції в цілому, методи моделювання, смак – усе це дозволяє йому відобразити в зачісці ідеї сучасної моди.

При проектуванні фантазійних моделей зачісок стиліст майже не використовує традиційні стилі у чистому вигляді. Найчастіше у сучасних фантазійних зачісках спостерігається змішування стилів. Це явище називають – еклектикою.

Еклектика – це поєднання різносортних поглядів, точок зору, теорій і ідейних спрямувань. Еклектизм, як напрям у розробці нових зачісок – це поєднання різних стилів, їх елементів та деталей. Еклектичність останнім часом стала модною тенденцією у одязі та зачісках. Поєднувати те, що традиційно не поєднувалось стало улюбленим прийомом сучасних дизайнерів.

Сучасні стилі переплітаються, запозичають один у одного деталі. В наш час з’являються нові стилі, але майже всі вони базуються на основних чотирьох стилях. Мода вже не є диктатором, вона пропонує експериментувати зі стилями і напрямками, що відкриває безмежні творчі можливості у проектуванні фантазійних моделей зачісок.

Закрыть

Создание современного модного образа на основе фантазийной прически

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.