Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 30

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Змiст  

Вступ.. 3

Розділ 1. Поняття виховного процесу і роль сім’ї у вихованні дітей   5

1.1 Поняття і суть виховного процесу. 5

1.2 Роль сім’ї у виховній системі В.О.Сухомлинського. 7

Розділ 2. Педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського.. 12

2.1 «Батьківська педагогіка» - енциклопедія сімейного виховання. 12

2.2 Використання спадщини В. О. Сухомлинського в системі сучасного родинного виховання. 21

Висновки.. 28

Список використаних джерел.. 30 

ВСТУП

Актуальність теми. «Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця!». Ці слова одного із самих чудових педагогічних діячів сучасності - Василя Олександровича Сухомлинського - можна було б поставити епіграфом до усього, що було їм написане. Досвід власної багаторічної вчительської практики, узагальнення величезної педагогічної спадщини минулого переконали його в тім, що «сила і можливості виховання невичерпні.»

Творчість Сухомлинського з кожним роком привертає усе більш пильну увагу світової наукової і педагогічної громадськості як у нашій країні, так і за рубежем. Розроблена ним педагогічна система не тільки збагатила педагогічну науку новаторськими ідеями і положеннями, внесла вклад як у теорію, так і в практику утворення і виховання, але і стала значним, революційним етапом у розвитку вітчизняної педагогічної думки.

Благородній справі вихованню молодого покоління В.О.Сухомлинський віддав усе своє невтомне життя і вогонь серця. Його численні педагогічні праці, нариси, оповідання нині відомі не тільки педагогічній громадськості, й широким колам читачів і в нашій країні, і за її межами. За своє коротке життя В.О. Сухомлинський опублікував близько 30 книжок, монографій та багато наукових і популярних статей у журналах і збірниках. Багато з них перекладено на різні мови народів світу.

Усі твори видатного педагога пройняті безмежною вірою в людину щедрість і благородство її душі і невичерпне багатство інтелектуальних і моральних сил і в ті величезні виховні можливості.

В.О. Сухомлинський відкрив нову сторінку в розвитку вітчизняної педагогіки і зробив значний внесок у розв’язання проблеми шкільно-сімейного виховання. Правильно оцінюючи тенденції розвитку сучасної школи, він дійшов висновку, що «подальший розвиток суспільного виховання не може відбуватися без більш активної і безпосередньої участі сім’ї, батьків. Мова йде не про епізодичну допомогу школі з боку сім’ї, а про комплекс спільних цілеспрямованих дій школи і сім’ї на особистість, про те, щоб виховання дітей становило важливий громадській обов’язок сім’ї, було виконанням їх обов’язку перед суспільством».

Мета роботи – проаналізувати проблему виховання в педагогічній та літературній спадщині видатного педагога В.О. Сухомлинського.

Об`єкт дослідження – педагогічні засади сімейного виховання.

Предмет дослідження – проблеми сімейного виховання педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського.

Завдання:

1. Охарактеризувати поняття і суть виховного процесу.

2. Визначити роль сім’ї у вихованні дітей.

3. Розглянути енциклопедію сімейного виховання – «Батьківську педагогіку» В.О. Сухомлинського.

4. Проаналізувати педагогічну спадщину В.О. Сухомлинського.

Курсова складається з вступу, двох розділів, висновків та списку використаних джерел.

Закрыть

Проблемы семейного воспитания в педагогическом наследии В.А. Сухомлинского

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.