Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 34

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

План

Вступ. 3

І. Теоретична частина. 5

1.1. Психологічні  особливості спілкування дошкільників. 5

1.2.Спілкування дітей дошкільного віку з дорослими. 9

1.3. Основні форми спілкування дітей з дорослими. 14

1.4. Саморозкриття дошкільника у процесі спілкування з дорослими. 20

1.5. Спілкування з однолітками. 22

ІІ. Експериментальна частина. 28

Висновки. 30

Список використаної літератури. 32

Додаток. 35

Вступ

Психологічнийаналіз змісту саморозкриття дітей у процесі спілкування з дорослими є досить актуальною на сьогодні темою. І це не даремно, адже в процесі спілкування з дорослими дитина самовдосконалюється, дізнається багато нового і цікавого і звичайно саморозкривається.

Проблема спілкування відноситься до числа самих найважливіших для підлітка і старшокласника сфер життєдіяльності. Всі психологи єдині у визнанні значення спілкування у формуванні особи підлітковому і юнацькому віці. Ці періоди вельми істотні для формування основних структурних компонентів особи. Від того, як буде складатися спілкування, залежить формування майбутньої особи. Тому вивчення проблем спілкування стає вельми актуальним. Її актуальність різко зростає на даному етапі розвитку суспільства, коли йде різка зміна соціальних відносин, характеру особових взаємодій, моральних норм, цінностей і т.д.

Оскільки спілкування соціально, то сьогоднішня ситуація в суспільстві прямо залежна із зміною мотивації структури інтересів сучасних для підлітків і старшокласників, тому вивчення особливостей спілкування нинішньої молоді вельми актуально. Предметом нашого дослідження явилися деякі форми спілкування, а його об'єктом – є що вчаться 8–х і 11–х класів. Аналіз роботи по проблемі спілкування показує, що воно вивчається багатьма авторами, як зарубіжними, так і радянськими.

Л.І. Божовіч (1968) відзначає, що якщо в молодшому шкільному віці основою для об'єднання дітей частіше всього є спільна діяльність, то в підлітків і старших школярів, навпаки, привабливість занять і інтереси, в основному, визначаються можливістю широкого спілкування з однолітками. Для хлопців цього віку важливо не просто бути разом з однолітками, але і головне, займати серед них задовольняюче їх положення.

Метою моєї курсової роботи буде психологічний аналіз саморозкриття дітей в процесі спілкування з дорослими.

Об’єктом – спілкування дошкільників з дорослими

Предметом – саморозкриття дітей у процесі спілкування з дорослими.

Завданнями моїх досліджень є:

Розкрити психологічні особливості спілкування дошкільників

Описати спілкування дітей дошкільного віку з дорослими

Висвітлити основні форми спілкування дітей з дорослими

Дослідити саморозкриття дошкільника у процесі спілкування з дорослими

Провести експеримент

Дану тему досліджували такі видатні психологи: Джонсон Д.В., Смольникова Г, Приходько Ю.О., Лісіна М.І, Мудрик А.В., Піроженко Т.О. та ін.

Матеріали моєї курсової роботи можуть використовувати: психологи, вихователі і студенти дошкільних факультетів.

Закрыть

Общения дошкольников с родителями

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.