Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 25

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

План

Вступ. 3

1. Розвиток властивостей уваги у шкільному віці 4

2. Причини неуважності учнів під час учбової діяльності 7

3. Синдром дефіциту уваги та його прояви у школярів з гіперактивністю.. 12

4. Особливості організації роботи, щодо подолання неуважності у школярів. 21

Висновки. 25

Список використаної літератури. 26

Вступ

Жоден психологічний процес не може проходити цілеспрямовано й продуктивно якщо людина не зосередить своєї уваги на тому, що вона сприймає чи що вона робить. Ми можемо дивитись на будь-який предмет і не помічати його або ж бачити його дуже погано. Заглиблення у свої думки, людина не чує розмов, що ведуться поруч із нею, хоча звуки голосів долинають до її слухового апарата. Ми можемо не відчувати болю, якщо наша увага спрямована на щось інше. Навпаки глибоко зосередившись на якомусь предметі чи діяльності, людина не помічає всі деталі цього предмета і діє дуже продуктивно. А фіксуючи свою увагу на відчуттях, ми посилюємо свою чутливість.

Учителі нерідко скаржаться на неуважність учнів. Вона полягає в тому, що діти погано зосереджуються на роботі. При неуважності свідомість людини не має певної спрямованості, а переходить з одного предмета на інший, тобто розпорошується.

Увага конче потрібна людині для виконання кожного навчального чи трудового завдання. Особливого значення увага набуває у засвоєнні нового знання. З цього приводу К.Д. Ушинський, зокрема, зазначав, що це основні ворота до свідомості, “єдині двері нашої душі” через які входять до нас усі свідомості про навколишній світ, чуттєві дані і знання. А.П.Ф. Кантерєв зробив таке порівняння: “Навчання неуважного – все одно, що наповнювати водою бочку без дна”. Уважність – запорука успіхів у розв’язанні проблем життя і діяльності. Взаємні зв’язки наочної діяльності суб’єкта і об’єкта свідомості й предмета визначають механізми виникнення й розвитку уваги та підвищення її ефективності. При цьому увага виявляється у двохсторонню силу відносин суб’єкта й об’єкта. Так, чим більша активність свідомої діяльності суб’єкта, тим частіше виступає об’єкт; чим виразніше у свідомості виступає об’єкт, тим інтенсивнішою є сама свідомість, що виявляється в увазі. Розчленування концепція певною мірою асимілює й узагальнює окремі положення різних теорій і в цьому плані є універсальною. 

Закрыть

Причины невнимательности учащихся на уроке и способы их преодоления

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.