Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 33

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ 

ВСТУП.. 3

1. ПРЕДМЕТ І ЗАВДАННЯ МЕТОДИКИ ПРИРОДОЗНАВСТВА.. 5

2. РОЗПОВІДЬ УЧИТЕЛЯ НА УРОКАХ ПРИРОДОЗНАВСТВА.. 7

3. БЕСІДА НА УРОКАХ ПРИРОДОЗНАВСТВА.. 10

4. ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА.. 14

ВИСНОВКИ.. 33

ЛІТЕРАТУРА.. 34

ВСТУП

Природа – це Батьківщина, дім наш. Людина – частка природи, потяг до всього живого закладений у ній від самого народження, та чи не найяскравіше виявляється в дитячому віці. Молодші школярі радіють і сонячному зайчику, і першій весняній квітці, і комасі, що прокинулась од зимового сну, ластівці, що прилетіла з далеких країв, їх приваблює таємничий ліс, зачаровує грайливий струмок і тихе плесо річки.

Однак відчуття краси, розуміння природи, її законів і закономірностей не приходить саме собою. Його треба виховувати, розвивати з раннього дитинства, коли інтерес до навколишнього особливо великий. Розпочинаючи цю роботу з першого класу, треба прагнути викликати в дітей передусім допитливість, бажання до пізнання, а згодом – стійкий інтерес до природи і на цьому грунті - відповідальне ставлення до всього живого, що, за словами поета Є.Єтушенко, просить нашої допомоги, захисту, і любові.

Процес цей складний і тривалий. І найперша умова його результативності , особливо в міській школі – це вихід за межі підручника. Справді, хоч якими захоплюючими і цікавими не були б розповіді учителя і матеріал навчального підручника, навколишній світ в усій своїй красі і неповторності відкривається перед учнями лише тоді, коли вони сприйматимуть його безпосередньо. Молодші школярі проявляють інтерес при вивченні природознавства тоді, коли вони споглядають об’єкти, предмети, явища, які вивчаються.

„Краще один раз побачити, ніж сто разів почути” – каже народна мудрість. Ці слова ще більше підкреслюють необхідність використання при вивченні природознавства наочних матеріалів та посібників.

Тому, приймаючи до уваги важливість даної теми і актуальність, я ставлю перед собою такі завдання:

- розкрити значення бесіди та розповіді у процесі ознайомлення учнів з природою;

- визначити роль посібників, їх види і методику їх застосування на уроках природознавства;

- підібрати цікаві, нові види бесіди та розповіді, які можна використовувати на уроках ознайомлення з природою;

- розробити конспект уроку з природознавства, використовуючи різні види бесіди та розповіді. 

Закрыть

Словесные методы на уроках природоведения

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.