Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 27

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

Вступ 3

Розділ І. Культурно-історичні передумови розвитку культурного мистецтва 5

1.1. Відродження бандури 5

1.2. Стан розвитку кобзарства 7

Розділ ІІ. Постать Я. Джуся у сучасному кобзарскому мистецтві 13

2.1. Творчість музичної групи «Шпилястих кобзарів» 13

2.2. Творчий Шлях Я. Джуся 16

Розділ III. Анатолій Грицай рівненський бандурист 19

Висновки 24

Використана література 25

Додатки 27

Вступ

Звучання бандури – особлива музика, особливий дух нашої землі, народу…Гра на бандурі-давній найулюбленіший вид занять українців. Але спільним залишалося завжди головне: соціальна загостреність, високе етичне звучання звернення до найширшої аудиторії. Кобзар – це виразник духовного ідеалу народу. Мабуть, саме тому з давніх-давен переслідували кобзарів духовенство і царська влада – за те любив і шанував простий люд.

Бандурна музика органічно поєднувалась з різними історичними епохами. І сьогодні вона природно вплітається в сучасне мистецтво. Тим актуальнішою є життя сучасної дитини у спілкуванні з бандурою.

Світ дитинства у всьому різноманітті образів, сповідань, настроїв, життя та ідеали українського суспільства – ось тематична палітра пісенних творів збірника у супроводі бандури «Душа України – в бандурі». Бандура – не просто музичний інструмент, душа українського народу, його музика. Її звучання – це відлуння душі українців. Струни бандури розказують нашу історію, не завжди славетну та героїчну, а інколи болісну та трагічну. Бандура належить до символів нескореності українського духу. А у жіночих руках вона - символ ніжності й чарівності.Особливою віхою в розвитку кобзарського мистецтва є його відродження на Рівненщині. Завдяки Анатолію Грицаю весь світ знає, що бандура гордість українського народу. Бо саме він відкрив музичні школи на Волині які з роками відкривалися на Україні, а потім своїми чудовими виступами захвачували подих і в інших каїнах світу.

Мета і завдання:

- дослідити розвиток сучасного бандурного мистецтва в Україні;

- дослідити творчий шлях Я. Джуся

- дослідити творчість музичної групи «Шпилясті кобзарі»

- дослідити секрет таланта Анатолія Грицая.

Об’єкт дослідження:

Бандура як національний український інструмент

Предмет дослідження:

є розвиток сучасного бандурного мистецтва та його роль у формуванні національної свідомості молодого покоління.

Методи дослідження:

під час дослідження відбувалося спілкування з вчителями музики, викладачами бандури мистецьких шкіл, використовувалися фотоматеріали, відеоматеріали з історії бандурного мистецтва, аудіо записи творів у супроводі бандури.

Структура роботи:

робота складається із вступу, трьох розділів, що об’єднують чотири підрозділи, висновку та список використаних джерел, додатки. Загальний обсяг курсової роботи становить – 27 сторінок.

Закрыть

Кобзарское искусство - история и современность

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.