Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 36

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

ВСТУП 3

РОЗДІЛ І. ОБСТЕЖЕННЯ ТА ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ З КОМПРЕСІЙНИМ ПЕРЕЛОМОМ ХРЕБТА 5

1.1 Перша медична допомога при компресійних переломах 5

1.2 Обстеження пацієнтів з травмами хребта 7

1.3 Лікування хворих з компресійними переломами 7

РОЗДІЛ ІІ. ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПРИ КОМПРЕСІЙНИХ ПЕРЕЛОМАХ 7

2.1 Масаж та фізіотерапія при компресійних переломах 7

2.2 ЛФК при компресійних переломах 7

ВИСНОВКИ 7

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 7

ВСТУП

Хребці, як і інші кістки нашого організму, в нормі мають значний запас міцності і можуть витримувати значні навантаження. Однак при додатку зовнішньої сили, яка перевищує міцність хребця, відбувається порушення цілісності його кісткової структури, тобто відбувається перелом. Перелом хребців у осіб молодого і середнього віку частіше виникають при впливі дуже значною зовнішньої сили. Найбільш частими причинами переломів хребта у цій категорії осіб є автомобільні аварії, «травма водолаза» і падіння з великої висоти.

Є кілька причин компресійних переломів. Якщо хребець занадто слабкий, щоб утримати нормальні осьові навантаження, то може знадобитися незначний тиск для того що б його зруйнувати. Більшість здорових кісток може витримати тиск, а хребетний стовп в змозі поглинути удар. Однак при різких значних навантаженнях один або кілька хребців може зламатися.

Світова практика свідчить про те, що в лікуванні хворих все більшу роль відіграють дисципліни, якi сприяють швидкiй фізичнiй реабілітації організму. Pеабілітаційні заходи спрямовані на поліпшення стану працездатності, попередження післяопераційних ускладнень [10, с. 46].

Мета реабілітації – найбільш повне відновлення втраченних можливостей організму, але якщо це недосяжно, ставиться завдання часткового відновлення або компенсації порушених або втрачених функцій. Останнім часом відзначається зростання числа тяжкості травм, що пояснюється збільшенням кількості транспорту, швидкості його руху, зростанням висотного будівництва та іншими факторами. Проблема відновлення функцій організму є однією з актуальних біологічних, психологічних та соціальних проблем, від своєчасного і правильного рішення яких залежить відновлення особистого і соціального статусу хворих, зокрема, з ускладненими ушкодженнями хребта.

Організація медичної допомоги хворим з гострою хребтовою травмою залишається актуальною проблемою. Незадовільні результати лікування цих потерпілих спонукають до вдосконалення існуючих та пошуку більш ефективних нових методів лікування [5, с. 23]. Хірурги, травматологи, ортопеди, iнструктори ЛФК завжди виявляли особливу зацікавленість використання лікувальної фізкультури, як допомiжного засобу лікування людини. Як показав досвід, лікувальна фізкультура допомагає розвинути успіх хірургічного втручання у функціональному відношенні, попередити виникнення післяопераційних ускладнень, скоротити цим строки одужання хворих [11].

Раннє (своєчасне) призначення лікувальної фізкультури допомагає зблизити терміни клінічного і функціонального одужання. Застосування лікувальної фізкультури сприяє усуненню порушень загального характеру [23, с. 47].

До теперішнього часу недостатньо розроблені науково обгрунтовані рекомендації, щодо організації медичної допомоги хворим з переломами хребта, побудови занять в лікарняний період реабілітації. Таким чином, пошук нових експериментальних даних впровадження вправ ЛФК дозволяє констатувати про наукове обгрунтуванні цієї проблеми з одного боку, і важливості практичного вирішення цих питань – з іншого. Саме ці аспекти й визначають актуальнiсть теми дослiдження.

Мета роботи – дослідити основи фізичної реабілітації при компресійних переломах.

Виходячи з цього, можна визначити завдання дослідження:

Об'єктом дослідження є порушення опорно-рухового апарату людей з компресійним переломом хребта.

Предметом дослідження є організація реабілітації людей після компресійного перелому хребта.

Методи дослідження: описовий, порівняльний, структурно-логічний, узагальнення.

Закрыть

Физическая реабилитация при компрессионных переломах

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.