Импрессионистические тенденции во Франции, французский скульптура XIX в.

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 39

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

План

Вступ. 3

Розділ І. Імпресіонізм у Франції 4

1.1. Зародження та розвиток імпресіонізму. 4

1.2 Французькі художники-імпресіоністи. 8

Розділ ІІ. Французька скульптура 19 століття. 20

2.1. Друга половина 19 століття  - розквіт французької скульптури. 20

2.2. Найвідоміші французькі скульптори в ХІХ столітті. 23

Висновок. 35

Список використаної літератури. 36

Додатки. 37

Вступ

У XIX столітті індустріальний розвиток скоротив відстані і ущільнив час. Пейзажі змінилися і з'являлися перед людиною в новому, незвичному для нього виді. Розквіт пейзажу був підготовлений усім розвитком французької культури і мистецтва. Тяга до природи, до усього природного, прагнення протиставити академічному напряму почуття прості і невибагливі, виразно усвідомлювалися ще напередодні французької революції. На початку 70-х років у Франції почала працювати група молодих художників. Уперше в історії мистецтва художники зробили для себе правилом писати не у своїй майстерні, а просто неба: на березі ріки, в полі, на поляні в лісі. Це і були майбутні "імпресіоністи". Важливим принципом імпресіонізму був відхід від типовості. До мистецтва увійшла миттєвість, випадковий погляд, створюється враження, що полотна імпресіоністів написані простим перехожим, що гуляють по бульварах і насолоджуються життям.

Нині роботи імпресіоністів цінуються дуже високо. У групу імпресіоністів, як правило, об'єднують тих художників, які брали участь у виставках імпресіоністів в 1870-х - 1880-х роках в Парижі. Це Клод Моне, Едгар Дега, Едуард Мані, Огюст Ренуар, Альфред Сислей та ін. У представленій роботі буде розглянута тема, присвячена дослідженню імпресіонізму, як одного з напрямів мистецтва XIX століття.

Актуальність вибраної теми пояснюється необхідністю вивчення цього напряму французького мистецтва з метою зрозуміти культурну цінність імпресіонізму і оцінити його культурну спадщину з сучасної точки зору.

Мета роботи - досліджувати імпресіонізм, як один з напрямів французького мистецтва XIX століття.

Об'єктом дослідження цієї роботи є - французьке мистецтво XIX століття. Предметом дослідження виступає - імпресіонізм, як один з напрямів французького мистецтва XIX століття.

Закрыть

Импрессионистические тенденции во Франции, французский скульптура XIX в.

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.