Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 31

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

ВСТУП 3

РОЗДІЛ І. ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА 5

1.1. Поняття та концепція верстки 5

1.2. Макетування поліграфічної продукції 8

1.3. Теорія кольору в поліграфії 9

1.4. Вибір шрифту для поліграфічного видання 13

1.5. Програмне забезпечення для макетування та оформлення поліграфічної продукції 18

РОЗДІЛ ІІ. ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА 21

2.1. Встановлення Adobe Illustrator 21

2.2. Хід виконання роботи 24

ВИСНОВКИ 29

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 31

ВСТУП

Практично будь-яка поліграфічна продукція, яка друкується в друкарні, вимагає необхідної підготовки, яка включає в себе наступні операції – розробка дизайн-макетів, верстка, вивід друкованих форм. Без цих попередніх етапів неможливо отримати поліграфічний виріб високої якості. Крім того, кожен етап вимагає спеціальних знань, навичок і відрізняється своїми особливостями.

Верстка макету – це процес, що дозволяє сформувати сторінки (шпальти) заданого формату, компонуючи текст, графічні елементи і елементи оформлення. По закінченні верстки визначаються такі важливі показники видання: кількість сторінок, розташування титульних елементів, заголовків, рисунків, ілюстрацій, кількість рядків на сторінці, розміри відступів, прогалин і багато іншого.

Основним завданням верстки є створення такого видання, яке в першу чергу зручно читати і сприймати текст, розміщений у книзі, сторінки витримані в необхідних пропорціях, структура тексту логічно визначена. При оформленні видання повинно бути дотримано технічне і стильова одноманітність і збережена художня цілісність готової продукції. Крім того, кожна смуга і розворот повинні відповідати як змістом видання, так і принципом його побудови.

Верстка, виконана грамотно і професійно, дозволяє одержати якісну продукцію, будь то книга, журнал, каталог або газета. Існують вимоги, яким повинен відповідати зверстаний макет. Розміри смуг повинні бути абсолютно точними і по ширині, і по висоті, перекоси категорично не допустимі.

Абсолютний збіг розмірів смуг (парних і непарних) і повне суміщення на даних смугах (на просвіт) рядків основних частин тексту. Привідність досягається з допомогою приведення різних частин тексту, таблиць, формул, ілюстрацій набраних кеглем, який відрізняється від основного. Здійснюється це відбивками знизу і зверху.

Також у верстці є поняття, таке, як однаковість верстки. Це означає виконання верстки для всього видання в одному стилі – використання однакових шрифтів, повний збіг в розташуванні посилань, заголовків, приміток, нумерацію сторінок, ілюстрацій та малюнків і тексту до них.

Верстка кожного конкретного поліграфічного продукту має свої особливості та специфіку. Оскільки верстка – це трудомісткий і складний процес, то його виконання необхідно довірити фахівцеві, який професійно підготує оригінал-макет до виводу на друк.

В народі таких фахівців називають верстальниками. верстальник – одна з початкових посад, з якої багато людей починають свою роботу в галузі поліграфії. На більш ранній стадії знаходиться просто набирач на ПК, втім, ці посади часто поєднуються. Велика кількість фахівців в галузі поліграфічного дизайну починали свою діяльність саме верстальниками. В принципі, провести чітку межу між роботою художника – дизайнера і верстальника складно. Кажуть, що художник-дизайнер працює (саме як художник) у будь-якому виданні лише перші місяці його існування, поки перебуває і затверджується його індивідуальний стиль, коли розробляється художня концепція видання. Маючи поліграфічну освіту (а часто і без неї), досвідчений верстальник цілком може претендувати на посаду технічного редактора чи відповідального за випуск видання. Точніше кажучи, до обов'язків верстальника не входить складання оригінал-макетів, робота з малюнками і фотографіями, але верстальник з великим досвідом роботи, як правило, цілком здатний підмінити і макетника, і дизайнера.

Завданням моєї дипломної роботи є створення макету кишенькового календаря за допомогою програмного забезпечення, що здатне надати інструменти для його виконання. Я обрав – AdobeIllustator.

AdobeIllustrator був задуманий як редактор векторної графіки, проте дизайнери використовують його в самих різних цілях, у тому числі і у вигляді ілюстратора поліграфічних видань.

Закрыть

Создание карманных календарей

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.