Всесвітній фонд природи (WWF) — міжнародна неурядова організація, що займається збереженням природи, дослідженнями та відновленням природного середовища. Це найбільша незалежна природоохоронна організація у світі, що має біля 5 млн працівників та добровольців по всьому світу, працюючи в понад 120 країн. Щорічно Всесвітній фонд природи здійснює понад 1200 екологічних проектів, привертаючи увагу мільйонів людей до проблем охорони довкілля і їхнього рішення. Організація існує на добровільних внесках, приблизно 9% її бюджету поступає від приватних пожертв.
Місія Всесвітнього фонду природи — запобігання наростаючій деградації природного середовища планети і досягненні гармонії людини і природи. Головна мета — збереження біологічної різноманітності Землі. Символ Всесвітнього фонду природи — гігантська панда.

Всесвітній фонд природи був заснований в 1961 році, англійцями Пітером Скоттом, Люком Гоффманом і Гаєм Монфором. Популярність і фінансову незалежність Всесвітній фонд природи знайшов через 10 років після свого виникнення.
За більш ніж сорок років свого існування Всесвітній фонд природи перетворився на впливову організацію і діє більш ніж в 130 країнах світу. Всесвітній фонд природи об'єднує 28 національних відділень, їх очолюють відомі і шановані в своїх країнах люди, серед яких є і королівські персони, як, наприклад, в Швеції та Іспанії, де справою охорони природи зайнялися самі монархи. Також підтримку Всесвітньому фонду природи надають більше 5 мільйонів індивідуальних членів.

Більше половини грошей поступає до Фонду як добродійні пожертвування від організацій і приватних осіб. З моменту створення Всесвітній фонд природи надав кошти на здійснення близько 11 000 проектів в 130 країнах світу.
Міжнародний Секретаріат Всесвітнього фонду природи знаходиться в Швейцарії.

Охорона прісноводних біотопів і лісових ресурсів - це два з шести пріоритетів WWF. В Україні Всесвітній фонд природи працює саме по цих двох напрямках - у Дельті Дунаю й у Карпатських горах.

З 1999 року в рамках Дунайcько-Карпатської програми WWF проводить активну роботу з поліпшення стану экосистем, збереження біорізноманіття й відновлення природних процесів української частини Дунайської Дельти.

У 2002 році в рамках проекту "Партнери по Ветландах" було проведено масштабне дослідження й створений документ – Бачення Дельти Дунаю – концепція майбутнього дунайської Дельти на основі розуміння людиною рушійних сил природи і їхнього раціонального використання, в інтересах збереження біорізноманіття й господарської діяльності.

Сьогодні робота із втілення ідей Бачення ведеться в Україні й Румунії в рамках проекту "Дельта Дунаю: природні ворота у Європу".

В Українських Карпатах Дунайсько-Карпатська програма Всесвітнього фонду природи почала діяти з 2007 року. Був запущений проект "Збереження та стале використання природних ресурсів Українських Карпат", основними цілями якого є охорона лісів, збереження біорізноманіття, розвиток місцевих громад та підтримка неурядових організацій. Проект повинен підготувати базу для реалізації ряду більш масштабних проектів, спрямованих на довгострокове стале використання та збереження природної спадщини української частини Східних Карпат.

Характеристики работы

Реферат

Количество страниц: 3

Бесплатная работа

Закрыть

Всемирный фонд дикой природы

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.